Outlast Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu

Outlast Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu

Humble Bundle, geçici bir proje olarak kurulmasına rağmen devamlı ivme arttırdı ve büyüdü, kendi başına bir platform hâline geldi. Düzenli olarak oyun, e-kitap ve program gibi içeriklerin son derece uygun fiyatlarla sunulduğu sistemde aynı zamanda zaman zaman ücretsiz oyunlar da hediye ediliyor. Daha önce de önemli yapımları kullanıcılarına sunan Humble Bundle, bu se fer de Outlast Deluxe Edition ile karşımıza çıkıyor.

Outlast Deluxe Edition Ücretsiz Oldu


Outlast, 2013 yılında Red Barrels adlı bağımsız yapımcı tarafından hazırlanmıştı ve yoğun korku öğeleriyle dikkat çekiyordu. Kullanıcıların neredeyse tamamından olumlu puanlar alan oyun için bu sene devam yapımı da gelmişti.

Outlast Deluxe Edition’da oyunun kendisinin yanı sıra aynı zamanda normalde 16 TL’ye satılan Whistleblower adlı genişleme paketi de yer alıyor. Outlast’in normal sürümü ise 31 TL. Yani toplam 47 TL değerindeki içerik Humble Bundle tarafından ücretsiz sunulmuş durumda.

https://www.youtube.com/watch?v=6ULu7aMtXaM

Humble Bundle’ın kendi sitesi üzerinden erişebileceğiniz oyunu ücretsiz edinmek için tek yapmanız gereken siteye üye olmak ve ardından e-posta adresinize kodları göndermek. Her iki kod da Steam üzerinden etkinleştiriliyor.

Tabii kampanya sadece kısa bir süre için geçerli. Outlast Deluxe Edition’ı ücretsiz almak için an itibariyle tam 1 gün 8 saatiniz kaldı.

Özellikle korku oyunlarını sevenlerin bu fırsatı kaçırmamasını tavsiye ediyoruz.
Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk