Minimalista Markaya Değer Katıyor

Kurumsal kimlik, her şirket için kendi saygınlığını yansıtması gereken bir ölçüttür. Benzer şekilde, şirketler, markaların da kurumsal kimliklerini yansıtmasına özen gösterirler.

Minimalista Markaya Değer Katıyor

Kurumsal kimlik, her şirket için kendi saygınlığını yansıtması gereken bir ölçüttür. Benzer şekilde, şirketler, markaların da kurumsal kimliklerini yansıtmasına özen gösterirler. Bu anlamda marka ile kurumsal kimlik birbirini etkileyen ve tamamlayan öğelerdir. Bu nedenle, şirketler, marka ve kurumsal kimlik çalışması için profesyonel destek alırlar.

Müşterilerine kapsamlı hizmet vermesi bakımından öne çıkan, www.minimalista.com.tr müşterisinin markasına aynı derece itina gösteren bir reklam ajansı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Firma kimi müşteriler tarafından bir restoran ajansı olarak tercih edilir. Kimileri tarafından başka sebeplerle tercih edilir.

Minimalista Hizmet Çeşitleri

Firma uzun yıllardan bu yana sektörde edindiği tecrübe sayesinde, pek çok müşterisi için son derece başarılı çalışmalara imza atmayı başarmıştır. Olumlu referanslar ile otel ajansı olarak da tercih edilmektedir. Firma, markaların ihtiyaçlarına uygun çözümleri geliştirerek en uygun mecraları belirler, özgün tasarımlara imza atar.

Minimalista Ne Yapıyor?

Markalara kurumsal kimlik alanında destek sağlayan firma ayrıca, bengühan bora öncülüğünde, müşterinin, pazarlama iletişimi alanındaki tüm beklentilerine en doğru bir şekilde karşılık vermektedir. Bununla birlikte firma, marka konumlandırma hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca,

  • Konsept oluşturma,
  • Yaratıcı strateji ve reklam kampanyası
  • Prodüksiyon
  • Sosyal medya yönetimi

Bu hizmetlerin dışında, web sitesi tasarım ve yazılım hizmeti sunan firma, Android ve IOS uygulamaları konusunda da hizmet veriyor. Kapsamlı ve yararlı hizmetler, tam bir ekip çalışmasıyla, aynı zamanda müşteriyle koordineli olarak yapılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER