Google Haritalar, iOS İçin Restoranlardaki Bekleme Süresini Gösterecek

Google Haritalar, iOS İçin Restoranlardaki Bekleme Süresini Gösterecek

Yenilenen Google Haritalar uygulaması ile kullanıcılar yeni ve yararlı bir özelliğe daha kavuştu. iOS için yayınlanan yeni güncellemede artık iPhone ve iPad kullanıcıları, Google Haritalar uygulaması üzerinde 1 milyondan fazla restoranda günün farklı saatlerinde ne kadar bekleyeceklerini görebilecekler.

Google Haritalar uygulamasına gelen güncelleme ile birlikte uygulama üzerinde aradıkları restoranlarda bir masaya oturabilmek için ne kadar süre beklemeleri de kullanıcılara gösterilecek. Bu bilgiyi ilgili restoranın gün içindeki belirli saatlerde yoğunluk ve sakinliğine göre gösterecek olan uygulama özellikle rezervasyon kabul etmeyen restoranlar veya ani planlar için oldukça Pashagaming yararlı olacağı düşünülüyor.

Güncelleme ile birlikte iOS kullanıcıları sadece bu yenilikle karşılaşmıyor. New York, Hong Kong, Taipei, Paris, Los Angeles, Delhi, Moskova, Singapur, Madrid, Barselona, Kiev ve Budapeşte gibi şehirlerde kullanıcıların hangi metro girişlerini kullanmaları konusunda da bilgiler alabileceği belirtilirken adı geçen bu şehirlere kısa süre içinde yenilerinin de ekleneceği bilgisi verildi.

Bilindiği üzere Google Haritalar uygulamasına bir süre önce gelen güncelleme ile birlikte toplu taşımalarla yapılacak olan yolculuklarda tekerlekli sandalye erişimine uygun rotanın da gösterilebilmesi kullanıma sunulmuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER