Gmail iOS beklenilen özelliği geliyor

Gmail iOS beklenilen özelliği geliyor
Gmail iOS için ilerleyen günlerde yayınlanacak olan güncelleme ile birlikte bir süredir beklenen özellik sonunda kullanıma sunulacak. Birden fazla Gmail hesabı kullanan iOS kullanıcılarının yüzünü güldürecek olan ”All Inboxes” adı verilen bu özellik sayesinde artık kullanıcılar tüm Gmail hesaplarına uygulama üzerinden rahatlıkla ulaşabilecek.

Bir süre önce Android kullanıcılarına sunulan bu özellik sayesinde kullanıcılar, farklı hesaplarına gelen mailleri kontrol etmek için çıkış yapıp diğer mail adresine giriş yapmaları gerekiyordu.

Daha sonrasında ise kullanıcılardan gelen şikayetleri değerlendiren Google, Gmail Android için yayınlamış olduğu güncelleme ile birlikte, uygulama üzerinde farklı profillere gelen mesajları da kontrol etmemize imkan tanımıştı. Şimdi ise bu özelliği Gmail iOS uygulamasın sunan Google, her iki platforma sahip olan kullanıcıların işini oldukça kolaylaştıracak.

All Inboxes adı verilen özelliğinin ne zaman iOS kullanıcıları için ne zaman kullanıma sunulacağını hakkında henüz bir tarih verilmedi. Ancak şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre yeni güncellemenin, 15-20 gün içerisinde yayınlanması ön görülüyor.
Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 20:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER