Florya evden eve Nakliyat

Florya evden eve Nakliyat

Florya evden eve Nakliyat işlerinde uzmanlık gerektiren işlemlerin başında paketleme gelir. Paketlenecek eşyaların tür ve cinslerine göre ayrılması, hangi tür eşyanın hangi korucu malzeme ile paketleneceği, hangi paketlerin nakliye araçlarında nereye ve nasıl yüklenilmesi gerektiğine kadar çok farklı kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bilgi ve deneyime sahip olmayan kişilerin yaptığı paketleme işlemleri neticesinde, nakliyat sırasında birçok eşyanın kırılması veya zarar görmesi kaçınılmazdır. Uzman ve deneyimli olmayan nakliyat firmalarından hizmet alınması, yaşanan mağduriyetler sonrası; ucuza hizmet satın aldığını sanan müşteri ile firma arasında büyük tartışmalara yol açıyor. Evden eve nakliyat zor ve teferruatlı işlemlerden oluşur. Nakliyat hizmeti veren firmaların, özenle yerine getirmesi gerektirilen birçok işlem vardır. Bu yüzden uygulanan her adımın büyük hassasiyet ve dikkat içinde yürütülmesi gerekmektedir, aksi durumlar büyük mağduriyetlere sebep olabilir. Taşınan eşyaların ikinci el olmasından dolayı, ekstra hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir. Bu sayede, taşıma işlemleri sırasında oluşabilecek hasar riski minimuma indirilir. Dolap, yatak, masa gibi sökülüp taşınabilen eşyaların, yeni yerinde tekrar kurulabilmesi için, nakliye ekibi içinde marangozluk ve tesisat gibi konulara vakıf uzman personellerin de bulunması gerekmektedir.  

Florya evden eve nakliyat tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Uzmanlığın olmadığı bir işte başarı şansı imkansıza yakındır. Uzman kişilerden oluşmayan ekipler nakliyat işlemleri sırasında oluşabilecek riskleri öngöremez. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde; paketlenme süreci veya yolculuk esnasında araç içinde oluşabilecek riskler neredeyse ezbere bilinmektedir ve bu tecrübeler doğrultusunda risk oluşmasına olanak verilmeden önüne geçilebilmektedir. 

Florya evden eve nakliyat hizmetlerinde; taşınacak eşyaların sökülmesi ve paketlenmesiyle başlayan süreç, ev içi boyalarının, bina kapılarının ve apartman içinde etrafa zarar verilmeden araçlara taşıma işlemi ile devam eder. Uygun olan eşyalar nakliyat asansörü ile taşınır. Araç içi düzen ve eşyaların yerleştirilmesi, ağır eşyaların sabitlenmesi ve aynı hassasiyet ile yeni konuma ulaştırılıp yerleştirilmesi çok dikkat ve uzmanlık isteyen süreçlerdir.   

Firma olarak ilk önceliğimiz, müşterilerimize verdiğimiz sözlerdir. Bu doğrultuda vaktinde, hızlı ama güvenli bir şekilde nakliyat hizmeti sunmak, firma olarak ilkemizdir. Güvenilir ve sözüne sadık bir firma olarak kendini sektöre kabul ettirmiş olan firmamız, bu yönde çalışmaya ve kendini geliştirmeye devam edecektir. Floarya evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır; tecrübeli, uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile güvenli, hızlı ve hesaplı nakliyat hizmeti sunmaktayız. 

Kaynak : https://filonakliyat.com/florya-evden-eve-nakliyat

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER