Fenerbahçe'ye Slovenya Kampı!

Fenerbahçe'ye Slovenya Kampı!

Fenerbahçe'ye Slovenya Kampı!

Fenerbahçe'ye Slovenya Kampı!

Yeni sezon için var olan hazırlıklarını hızlı ve kesintisiz bir şekilde başlatan Fenerbahçe bu yeni dönem içerisinde de başarıdan başarıya koşmak amacıyla kollarını sıvadı. İşlemlerini, tüm çalışmalarını da buna göre hazırlıyor. Hatta kendi içerisindeki başarıları da daha da arttırmak için takım bütün motivasyonuyla güçlü bir yol izlemeye devam ediyor.

Fenerbahçe Futbol Takımı, var olan başarılarına yenilerini eklemek istedikleri ve kendi rekorlarını kırma niyetinde oldukları için yeni sezon içerisinde bir hayli güçlü şekilde ilerlemelerine devam ediyor. Çalışmalarını, idmanlarını ekşitmeden, oldukça profesyonel bir şekilde devam eden takım şimdi de yeni bir haberle geldi. Çalışmaları içerisinde gücünü daha da arttıran takım, yeni sezon hazırlıkları bünyesinde Slovenya’da kamp yapacak.

Fenerbahçe Slovenya’da!

Yeni sezon çalışmaları kapsamında uzman bir şekilde devam eden, kendi içlerinde başarılarını arttırmayı ve yeni sezona bomba gibi girmeyi hedefleyen Fenerbahçe 22 Temmuz ve 30 Temmuz tarihleri içerisinde Slovenya’da kamp yapacaklar. Bu kamp içerisinde Bled bölgesinde olacakları da Fenerbahçe Kulübünü resmi internet sitesi üzerinden gerekli duyurular şeklinde yapıldı.

Takımın Slovenya içerisinde yapacakları hazırlıklar sırasında da nasıl bir takvim izleyecekleri, hangi gün hangi maçın yapılacağı da bildirildi. Tüm bu bilgilendirmelere takımın internet sitesi içerisinden ulaşmanız da mümkün. İlk etap çalışmalarını ülkemizde sürdüren Fenerbahçe aynı zamanda 19 Temmuz içerisinde de Kasımpaşa ile bir hazırlık maçı yapacak.

https://ucansupurgedernegi.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER