Çaykur Rizespor – Beşiktaş Maçı Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

Çaykur Rizespor – Beşiktaş Maçı Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

Çaykur Rizespor – Beşiktaş Maçı Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

Sergen Yalçın döneminin ilk maçı Çaykur Rizespor karşısında oynanacak. İmza törenini takip etmek için hafta içi olmasına rağmen 20 bin taraftar katıldı. Tribünlerin büyük bir çoğunluğu dolarken, ortaya coşkulu ve renkli anlar çıktı. Şimdi ise Sergen Yalçın ilk galibiyetini almak istiyor. Rakip karşısında hücum futbolu oynanacak. Eskiden yapılan hatalar üzerinde durulurken, taktik anlayışı üzerinde de duruluyor. Yaşanacak rekabet birçok açıdan önem taşıyor. Taraftarın yoğun ilgi gösterdiği karşılaşma 1 Şubat Cumartesi günü oynanacak. Merakla beklenenin karşılaşmanın saati ise 17.00 olarak belirlendi. restbet ile bu anları daha değerli hale getirebilirsiniz.

Mücadele Dolu Tribünler Önünde Verilecek

Sahada takımları bekleyen oldukça önemli bir süreç var. Kazanmak ve yoluna zaferle devam etmek isteyen iki takımda baskılı bir oyunu tercih etme istiyor. Ancak kadro kalitesi olarak Beşiktaş takımının şansının daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Sergen Yalçın ile birlikte gelen pozitif havanın maça yansıması bekleniyor. Bugüne çalıştırdığı takımların başlangıç maçlarında ağırlıklı olarak kazanan Sergen Yalçın, bir kez daha bu durumu gerçekleştirmek istiyor. Aynı zamanda Beşiktaş takımının ihtiyacı olan galibiyet serisinin de ilk halkası olabilir. Her açıdan değerlendirildiğinde galibiyetin önemi normalde olduğundan daha yüksek hale geldiğini söyleyebiliriz. Betpas farkını bir kez daha derinlemesine kullanma şansı bulacaksınız.

Zorlu Müsabakada Hakem Ümit Öztürk Oldu

İçinde birçok zorluğu barındıran karşılaşmada hakem Ümit Öztürk düdük çalacak. MHK tarafından açıklanan listede öne çıkan isimlerden bir tanesi oldu. Kritik karşılaşmanın başlaması ile birlikte kora kor bir performans ortaya koyulacak. İzleyenleri bekleyen önemli bir süreç olduğunu unutmayın. Taraftarın merakla beklediği bir maç olduğunu da söyleyebiliriz. Öyle ki Sergen Yalçın için büyük destek verirlerken, takımın başında olacağı anları da merakla bekliyorlar. Ayrıca onun oynatacağı oyunda gelecek konusunda büyük fikir verecek. Yeniden şampiyonluğun adaylarından biri olmaya çalışan Beşiktaş takımında yaşanacaklar merakla takip ediliyor. Sizlerde bu anlarda yaşananları yakından takip etmeye başlayabilirsiniz. Rekabet derinlemesine hissedilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER