BİRGÜL ERDOĞAN'DAN GENÇLİK SIRLARI...

Kozmetik firmalarının 60 yaşında bir kadın olan Birgül Erdoğan'ın peşinden koştuğunu biliyor muydunuz? Birgulunlezzetleri adında sosyal medya hesapları olan Birgül Erdoğan'ın paylaşımlarından da görüleceği üzere bu yıl 60 yaşına girdiğinine kimse inanmıyor. Birçok Kozmetik firmanın ve Estetik merkezinin kendisinin peşinden koştuğunu bizde bir Güzellik Merkezi yetkilisinden öğrendik. Birgül Erdoğan bu konu hakkında henüz bize bir bilgi vermemiş olsa da güzellik ve genç kalma sırları ile ilgili bir sosyal medya kuruluşu ile proje aşamasında görüşmeler yaptığını öğrendik. Ayrıca bu proje kapsamında 8 kilo zayıflaması gerektiği için sıkı bir diyet programına başlamış bizden söylemesi. Büyük bir olasılıkla duyumlar havyar içerikli bir kozmetik firması işbirliği gibi görünüyor. Pek çok kişi gibi bizde "Birgül Erdoğan gerçekten 60 yaşında olamaz"diyoruz.

BİRGÜL ERDOĞAN'DAN GENÇLİK SIRLARI...

BİRGÜL ERDOĞAN'DAN GENÇLİK SIRLARI...

Kozmetik firmalarının 60 yaşında bir kadın olan Birgül Erdoğan'ın peşinden koştuğunu biliyor muydunuz?
Birgulunlezzetleri adında sosyal medya hesapları olan Birgül Erdoğan'ın paylaşımlarından da görüleceği üzere bu yıl 60 yaşına girdiğinine kimse inanmıyor.
Birçok Kozmetik firmanın ve Estetik merkezinin kendisinin peşinden koştuğunu bizde bir Güzellik Merkezi yetkilisinden öğrendik.
Birgül Erdoğan bu konu hakkında henüz bize bir bilgi vermemiş olsa da güzellik ve genç kalma sırları ile ilgili bir sosyal medya kuruluşu ile proje aşamasında görüşmeler yaptığını öğrendik.
Ayrıca bu proje kapsamında 8 kilo zayıflaması gerektiği için sıkı bir diyet programına başlamış bizden söylemesi.
Büyük bir olasılıkla duyumlar havyar içerikli bir kozmetik firması işbirliği gibi görünüyor.
Pek çok kişi gibi bizde "Birgül Erdoğan gerçekten 60 yaşında olamaz"diyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Birgül Erdoğan
Birgül Erdoğan - 2 yıl Önce

????????????‍♀️????

SIRADAKİ HABER