Android İçin Samsung Max Uygulaması Yayınlandı

Android İçin Samsung Max Uygulaması Yayınlandı

Samsung Max uygulaması çıktı. Android kullanıcılarına özel olarak geliştirilen bu uygulama kullanıcılara neler sunuyor birlikte inceleyelim..

Güney Kore'li teknoloji firması tarafından duyurulan yeni uygulama ile kullanıcıların internette gezintisi daha kolay ve güvenli hale getirilmesi amaçlanıyor. İnternet kullanımına bağlı olarak harcanan veri miktarında da önemli ölçüde düşüş sağlayan Samsung Max, tarayıcı üzerinden erişilen sitelerde bulunan Adiosbet fotoğraf ve medya dosyalarını sıkıştırarak veri tasarrufunu sağlıyor.

Uygulamanın aynı zamanda güvenli olmayan şifresiz Wi-Fi ağlarından gönderilen verileri de şifreleyebildiği, bununla beraber izleyici engelleme ve DNS maskeleme özellikleri ile daha güvenli gezinti imkanı sağladığı belirtildi.Şimdilik ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan Samsung Max uygulaması, halihazırda birçok Android cihazda yüklü olarak gelen Opera Max uygulamasının yerini alacağı, Opera Max'ı kullananların otomatik olarak güncelleme sayesinde Samsung Max uygulamasına geçiş yapacağı açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2018, 00:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER