Altın Joystick Ödülleri İçin Oylama Başladı

Altın Joystick Ödülleri İçin Oylama Başladı

En büyük video oyunları ödül töreni olarak kabul edilen Altın Joystick Ödülleri 35. yılında tekrar karşımıza çıkıyor. Londra’daki Bloomsburgy Big Top’ta düzenlenecek olan ödül töreni 17 Kasım 2017’de gerçekleşecek ve sunuculuğunu ise Danny Wallace üstlenecek.

Tabii gecenin en önemli konusu ise ödül verilecek oyunlar ve henüz seçilmiş değiller. Şu anda oylama GamesRadar üzerinden açıldı ve kazananlara doğrudan oyuncular etki edecek. Ödüller için çok çeşitli kategoriler varken, Londra’da yaşamayanların da üzülmesine gerek yok çünkü bütün seremoni aşaması ve tören doğrudan canlı yayında gösterilecek.

Altın Joystick Ödülleri için çok farklı kategoriler bulunurken, ayrıca ilk defa ‘En İyi VR – Sanal Gerçeklik Oyunu’ da seçilecek. Dolayısıyla seçimlerinizi yapmadan önce iyi düşünmenizi tavsiye ederiz.

Tanıdık Oyunlar Listede


Listede farklı alanlarda Horizon, NieR: Automata, Persona 5, Uncharted: The Lost Legacy, Dishonored, Destiny 2, Battlefield, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Resident Evil 7 ve PUBG gibi bu yıl çıkan pek çok popüler yapım yer alıyor.

Kısacası, aralarında bir seçim yapmak oldukça zor olacak. Altın Joystick Ödülleri 17 Kasım günü açıklanacakken, bakalım en çok ödülü hangi firma alacak?

https://www.youtube.com/watch?v=U7f5iWFWLro
Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk