2019-2020 Şampiyon Sizce Kim Olur?

2019-2020 Şampiyon Sizce Kim Olur?

Her sezon yeni başladığında ve ilk üç hafta sonunda, takımların sezon boyunca nasıl bir çizgi gösterecekleri az çok tahmin edilmeye başlanmaktır. 2019 – 2020 sezonunun ilk haftalarında alınan sonuçlara bakıldığında, üç büyük olarak bilinen takımların, bu sezonda, Anadolu takımları tarafından baya zorlanacağı görülebilmektedir. Ancak üç büyüklerden Fenerbahçe şampiyonluk yarışında çok rahat yer alabilecek gibi görünüyor. Takımların ara sezonda yapacakları transferler, şampiyonluk yarışında etkili olabilmektedir. Sezonun ilk 5 haftasına bakıldığında, Alanya, Gazişehir, Denizli ve Sivas sezon boyunca zirveyi zorlayabilecek Anadolu takımları olabileceği görülebiliyor.

Üç Büyükler

Futbol kulüpleri, her sezon, yönetim ve teknik heyet yapısı, mali konular gibi çeşitli nedenlerden dolayı düşüş yaşayabiliyorlar. Geçen sezon zor bir dönem geçiren Fenerbahçe bu sezon daha istikrarlı gidiyor gibi görünüyor ve sezon sonunda ilk üç arasında, Fenerbahçe, Galatasaray ve Anadolu takımlarından birisinin yer alabileceği tahmin ediliyor. Üç büyüklerden Beşiktaş bu sezona iyi bir başlangıç yapamadı ve kaybettiği her puan zirveden uzaklaşmasına neden olmaktadır. İlk haftalarda kaybedilen puanlar rakiplerini yakalamasını zorlaştıracaktır. 2019 – 2020 sezonunda Beşiktaş’a şampiyonluk ihtimali fazla gösterilmiyor.

Şampiyonluk

Vegabet Bahis Sitesi, şampiyonluk için anket yapmış ve çıkan sonuç garip. Vegabet giriş yapıp sonuçları görebilirsiniz. Her takım, sezon sonunda şampiyon olabilmek için çalışmaktadır. Futbolcular, kendilerini daha iyi göstermek, en fazla golü atmak, sezonun en iyi futbolcusu seçilmek için hayaller kurarlar. Bu hayalleri gerçekleştirmeye çalışırken, takımlarının da maç kazanmalarını sağlıyor. Takımlar maç kazandıkça, şampiyonluk yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

Kim Şampiyon Olur?

2019 – 2020 sezonunun ilk 5 haftasında yapılan maçlar ve alınan sonuçlar ile takımların ortaya koydukları oyunlar değerlendirildiğinde, Gazişehir Gaziantep FK zirveyi ya da zirvedeki rakiplerini zorlayacağa benziyor. Her taraftar kendi tuttuğu takımın şampiyon olmasını ister. Ancak iyi futbol oynayan ve oynadığı maçı kazanmasını bilen takımlar sezon sonunda şampiyon olabilmektedir. Bu sezonda da Fenerbahçe’nin şampiyonluk ipini göğüsleyeceğini tahmin ediyoruz.

Ancak takım içerisinde yaşanabilecek bir sakatlık ya da yönetimsel hatalar takımın yarıştan kopmasına neden olabilecektir. Galatasaray bu yarıştan kopmayacak Fenerbahçe ile birlikte zirveyi sonuna kadar zorlayacak olarak görülebiliyor. Kadro ve yönetim olarak Anadolu takımları yeterli tecrübeye sahip olmadığı için şampiyonluk için fazla şans tanınmamaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER