Xiaomi POCO F1

Xiaomi POCO F1
Geçtiğimiz ay çıkan Xiaomi POCO F1 modeli, kullanıcılar tarafından oldukça olumlu tepkilerle karşılaşmaya devam ediyor. Xiaomi POCO F1 güncelleme sözü şimdiden verilerek, bir sonraki Android sürümünün sunulacağı kesinleşti.

Xiaomi POCO F1 güncelleme sözü aldı, Android Q kesinleşti!
Dün Xiaomi’nin Googe ve Qualcomm’la ortaklaşa çalışarak yakında POCO F1 için widevine L1 desteği kazandıracağı ortaya çıktı. Güncelleme yılın sonuna doğru, MIUI beta kullanıcıları için ik çıkışını yapmış olacak.

Bunun dışında Xiaomi’nin, ön kamera üzerinde 4K 60 FPS desteği için çalıştığı da bilinenler arasında.

Geçen haftalarda bildirimlerde yaşanan sorunu çözebilmek adına bir güncelleme yayınlayan Xiaomi, bu sefer ise Android Q güncellemesi ile gündemde. Xiaomi, şimdiden Poco F1 için güncelleme garantisi vermiş bulunmakta.

Xiaomi Poco cihazlarının arayüzü sevenler için müjdeli haber Xiaomi tarafından geldi. Poco Launcher, uyumlu tüm cihazlar için erişime açıldı.

Fakat Poco F1 sahibi iseniz şimdiden heyecanlanmamanız gerektiği konusunda uyarıda bulunalım.

Android Q geliştirici sürümünün gelecek sene çıkacağını düşündüğümüzde ve Xiaominin de yeni Android güncellemelerini MIUI arayüzüne uyarlamasının uzun bir zaman aldığını bildiğimize göre, Pocophone kullanıcılarının Android Q için en azından bir sene kadar beklemesi gerekmekte.
Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2018, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER