Xiaomi Mi 8 Explorer Edition modelleri yolda

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition modelleri yolda
Geçtiğimiz gün Çin’de belgelendirme kuruluşu TENAA tarafından onaylanan Xiaomi Mi 8 Explorer Edition kısa süre içerisinde raflardaki yerini alacak. Mi 8 Explorer Edition ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı, 3D yüz tanıma sistemi ve şeffaf arka yüzeyiyle son dönemin dikkat çeken telefonlarından biri olmayı başarıyor.

Telefonun Çin’de onay sürecinden geçmesi bir başka sürpriz detayı daha ortaya çıkardı. Bildiğiniz üzere telefonda 8GB RAM / 128GB dahili depolama kullanılıyor. Ancak TENAA’ya göre Mi 8 Explorer Edition’ın Marsbahis 4GB ve 6GB RAM seçenekleri de geliyor. 4GB RAM’e sahip modelde 64GB, 6GB RAM’e sahip seçenekte ise 256GB dahili depolama kullanılması bekleniyor.

Xiaomi’nin bir telefonu duyurduktan sonra farklı bellek seçeneklerini de piyasaya sunmasına alışığız. Yeni bellek seçeneklerinden özellikle 4GB RAM / 64GB’lık model Mi 8 Explorer Edition’ın 570 $ olan fiyatını daha makul seviyelere çekecektir.

Son olarak Xiaomi’nin 6GB RAM/256GB ya da 8GB RAM/256GB depolama seçeneğine sahip Mi 8 Pro modelini de geliştirdiği yine yakın zamanlı bazı belgelerde ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 21:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER