Whatsapp 'da geri sayım başladı!

Whatsapp 'da geri sayım başladı!
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir kez daha platforma entegre etmeye hazırlandığı yenilikler ile gündemde... Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp uygulamaya entegre edilecek 'etiket mağazası' için geri sayıma geçti.

WhatsApp'a gelecek olan mağaza ile birlikte, birçok etiket kullanıcıların beğenisine sunulacak. Söz konusu etiket mağazası farklı kategorilere de ev sahipliği yapacak. WhatsApp, uzun süredir üzerinde çalıştığı etiketlere bir yenisini daha ekledi. Bu etiketler aşk, üzgün ve vay! gibi etiketlerden oluşuyor.

Söz konusu özellikler şu an için WhatsApp beta test kullanıcılarının Trbet kullanımına sunulmuş durumda. İlerleyen zamanlarda iOS kullanıcıları için de yeni özelliklerin dağıtılması gündemde. Ancak resmi sürümlere ne zaman geleceğine dair şirketten henüz bir açıklama gelmiş değil.

Peki WhatsApp'ın bütün özelliklerine hakim misiniz? İşte mutlaka bilmeniz gerek 10 WhatsApp özelliği... Eğer sürekli konuşmalarınızı takip etmiyorsanız, küçük tik işaretlerinin maviye dönüştüğü anı kaçırabilirsiniz. Artık gönderdiğiniz mesajı basılı tutarak çıkan "Bilgi" opsiyonunu tıklayarak bir tikin ne zaman maviye dönüştüğünü görebilirsiniz. Aynı işlemi attığınız mesajı kaydırarak da yapabilirsiniz. Bu işlem sayesinde attığınız mesajın karşı tarafa iletilip iletilmediğini ve okunup okunmadığını takip edebiliyorsunuz.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 23:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER