WhatsApp cuma mesajlarını gönderen kim

WhatsApp cuma mesajlarını gönderen kim
WhatsApp’ın bir süredir beta sürümüne sahip kullanıcılar için test ettiği WhatsApp iletildi uyarısı özelliği artık herkes için kullanımda. Peki bu özellik ne işimize yarayacak?

Malumunuz WhatsApp dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması. Neredeyse her gün kullandığımız bu uygulamada bazen kendi yazdığımız bazen de bize gelen mesajları karşı tarafa iletiyoruz. WhatsApp bugünden itibaren bir değişikliğe giderek başkasından alıntıladığımız mesajları “iletildi” etiketiyle Kolaybet gösterecek.

Bayram, seyran, özel günlerde ve özellikle de cuma günleri sayısız mesaj alıyoruz. Bu mesajların başkasından alıntılandığını artık görebileceğiz. Cuma günü fark edeceksiniz ki, atılan mesajların birçoğunda iletildi ibaresi olacak.

WhatsApp konuya ilişkin bir blog yazısı yayınladı. Bu yazıya göre yeni özellik, arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın gönderdikleri mesajların orijinal olup olmadığını ya da başka birinden gelip gelmediğini belirlemenize yardımcı olacak.

WhatsApp’ta kısa süre içerisinde dolaşıma sokulan yalan yanlış bilgilerin bir nebze olsun önüne geçek bu özelliği görmek için telefonunuzda uygulamanın en güncel sürümü olmalı.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 21:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER