Vivo NEX satışa sunulmaya hazırlanıyor

Vivo NEX satışa sunulmaya hazırlanıyor
Gizlenebilen bir kameraya ve çerçevesiz ekrana ev sahipliği yapan vivo NEX, 12 Haziran tarihinde Şangay’da düzenlenen bir etkinlik ile resmiyet kazanmıştı. İki farklı versiyonu bulunan akıllı telefonun bu ay dünyaya açılacağı duyuruldu.Yılın beklenen amiral gemisi Vivo NEX S sonunda resmen tanıtılmış durumda. Karşınızda Vivo NEX S özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi konusundaki tüm bilgiler.

Tasarımıyla herkesi kendine hayran bırakmayı başaran akıllı telefon, vivo NEX S ve vivo NEX A olmak üzere iki farklı versiyona sahip. Snapdragon 845 işlemciden güç alan Nex S modeli, ekrandan parmak izi okuyucuya ev sahipliği yapıyor.

Uygun fiyatlı vivo NEX A modeli ise, Qualcomm’un en yeni işlemcilerinden birisi olan Snapdragon 710’dan güç alırken, normal Betmatik bir parmak izi okuyucuya sahip.Tahmin edebileceğiniz gibi ilk etapta ana vatanı Çin’de satışa sunulan akıllı telefon, Temmuz sonu itibariyle Rusya, Hindistan, Malezya, Hong Kong ve Tayvan‘daki kullanıcılar ile buluşacak. Cihazın ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağına dair henüz firma tarafından yapılan bir açıklama olmadı.Ancak, cihazın en büyük rakibi olan Oppo Find X modelinin Eylül sonuna veya Ekim ayının başında doğru Türkiye’de satışa sunulacağını hatırlatmak isteriz.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2018, 21:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER