Ünlü boksör Floyd Mayweather’in toplam kariyer kazancı

Ünlü boksör Floyd Mayweather’in toplam kariyer kazancı

Ünlü boksör Floyd Mayweather’in toplam kariyer kazancı

Ünlü boksör Floyd Mayweather’in toplam kariyer kazancı, izle ve öde gelirleriyle 23.2 milyar TL’ye yükseldi. Son maçına 2017 senesinde Conor McGregor karşısında çıkan ünlü boksör Floyd Mayweather’in toplam kariyer kazancı yükselmeye devam ediyor. Deneyimli sporcunun kariyerinde kazandığı miktarın izle ve öde gelirleriyle beraber yaklaşık 23.2 milyar TL’ye ulaştığı öğrenildi.

Ünlü boksör Floyd Mayweather, son maçına 2017 senesinde çıkmasına rağmen değerine değer katmayı devam ettiriyor.Gündemden düşmeyen Mayweather’in izle ve öde gelirleriyle yükselen kariyer kazancı dudak uçuklattı. Betsat Giriş World Boxing News’in araştırmasına göre 14 000 000 izle ve öde seyircisinin yer aldığı anlaşmanın değeri 776 milyon sterlin olarak belirlendi. Bu miktar, 1995-2017 seneleri arasında aktif olarak ringlerde yer alan ünlü sporcunun toplam kariyer kazancını 2.4 milyar sterline (yaklaşık 23.2 milyar TL) yükseltti.

TOPLAM 16 MAÇ

Betsat İzle ve öde sisteminden büyük bir gelir elde eden Mayweather’in 16 maçı bu yol ile yayınlandı. Mayweather, son olarak Conor McGregor ile karşı karşıya gelmiş ve galibiyet almıştı.

YÜZYILIN MAÇI ZİRVEDE

Betsat Mayweather’in izle ve öde sisteminden en çok gelir elde etmiş olduğu karşılaşma ise 2015 senesinde “Yüzyılın Maçı” olarak belirlenen Manny Pacquiao eşleşmesi oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER