Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

                                       

Ümraniye evden eve nakliyat firmammız ev taşıma ve ofis taşıma sektörlerinde faaliyet göstermektedir. İstanbull’un her bir ilçesine kısa bir süre içerisin de araç yönlendirilmektedir. Evler de yer alan eşyalar Ümraniye başta olmak üzere Kartal, Pendik ve Tuzla gibi ilçelere götürülmektedir. Ayrıca eşyalarıın teslimatı sırasında herhangi bir sorun çıkması engellenmektedir. Yine söz konusu eşyaların montajı Ümraniye evden eve nakliyat ekipleri tarafından gerçekleştirimektedir. Mobilyalar, masalar, dolaplar ve perdeler dahil olmak üzere tüm eşyalar istenilen odalara kadar yerleştirilmektedir. Firmamız ister 1+1 isterse 4+1 hiç fark etmeksizin tüm daireler için hem kurulum hem de demontaj desteği sağlamaktadır.

Ümraniye Nakliyat Firmaları

Genel olarak ofis, parça eşya ve asansörlü taşımacılık gibi alanlar da  hizmet verilmektedir. Ümraniye nakliyat firmaları şirket taşıma, villa taşıma gibi kurumsal hizmetler de sunmaktadır. Parça eşyalar bile kısa bir zaman içerisin de yeni adreslere götürülmektedir. Firmamız nakliye hizmetlerini kendi kamyon modelleri ile vermektedir. Ümraniye nakliyat firmaları sayesinde ev ve ofis eşyaları sorunsuz bir şekilde nakil edilmektedir. Ayrıca tüm yükler anlaşmamız bulunan kasko şirketleri tarafından sigortalanmaktadır. Eşyaların zarar görmesi durumunda kasko şirketimiz devreye girmektedir. Ümraniye evden eve nakliyat Ankara, İzmir, Bursa başta  olmak üzere 81 il için de yük taşıma desteği sağlamaktadır.

Ümraniye Nakliyat

Ümraniye nakliyat firmamız 25 yıldır taşımacılık sektörün de boy göstermektedir. Bu sektörden hizmet alan pek çok müşteri nakliyecilerden şikayet etmektedir. Çünkü sevkiyatlar sırasında bir çok eşya zarar görmektedir. Dolasıyla da nakliye firmaları tercihin de dikkatli olunmalıdır. kartal evden eve nakliyat şirketimiz ise yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ofis taşıma ve ev taşıma hiizmetleri kapalı kasa araçlar ile verilmektedir. Firmamız istenilen ilçelere kadar araç yönlendirmektedir.  Asansörlü nakliye, evden eve nakliye, parça eşya taşıma gibi tüm hizmetler bünyemiz de bulunan ve alanında uzman olan personeller tarafıdan verilmektedir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız eşya taşıma öncesinde müşterilerine net fiyat bilgisi vermektedir. Paketleme ve montaj uygulamaları da söz konusu fiyatlara dahil edilmiştir. Ayrıca 1+1 gibi küçük daireler için en ufak bir paketleme ücreti alınmamaktadır. Ümraniye nakliyat fiyatları piyasa ortalamasına oranla daha ekonomiktir. Firmamız her zaman müşterilerine özel indirimler de gerçekleştirmektedir.

Ümraniye Ofis Taşıma

Firmamız Ümraniye ofis taşıma sektöründe de faaliyet göstermektedir. Şirket ve bürolar da yer alan mobilyalar istenilen ilçelere kadar götürülmektedir. Komple yükler ve tekstil ürünleri için de araç desteği sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için Ümraniye ofis taşıma firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER