Thodex’ten Büyük Kampanya : Porsche Panamera Çekilişi

Thodex’ten Büyük Kampanya : Porsche Panamera Çekilişi

Thodex.com 4. yılında devir çekiliş ile kullanıcılarına Porsche Panarema kazanma şansı tanıyor.

Dijital para borsalarında işlem yapmak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği thodex.com daha önce benzeri görülmemiş bir çekiliş yaparak, kullanıcılarına eşsiz hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. Üstelik kullanıcıların bu çekilişe katılmaları için yapmaları gereken tek şey her zaman yaptıkları gibi Thodex’te alım satım işlemleri yapmak.

Bilindiği üzere Thodex, Amerika Birleşik devletleri'nden FinCen MSB lisanslı bir borsa. Ülkemizde bu lisansa sahip olan ilk ve tek kripto para Borsası olan Thodex dev çekiliş ile kuruluşunu kutluyor.

Thodex ile  işlem yapmak hem güvenli hem de oldukça kolay. Zaten üyelerimizin yorumlarını incelediğinizde ne kadar kaliteli ve kullanışlı bir arayüze sahip olduğumuzu göreceksiniz. Kripto para borsalarında zirvede bulunmasını müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet ve müşterilerinin memnuniyetini eksiksiz olarak yerine getirmek için yaptığı çalışmalarla elde ed Thodex, bu konuda asla rehavete kapılmamaktadır. Thodex yerli bir borsa olarak pek çok kripto para birimi ile Türk müşterilerine de hizmet vermektedir.

Güvenilir Para Transferinde Thodex

Başta güvenliğiniz olmak üzere pek çok konuda Thodex size gereken her türlü teminatı sağlamakta ve garanti vermektedir. Thodex borsası üzerinde yapmış olduğunuz tüm işlemler Thodex güvencesi altındadır. Verilen hizmetler ile birlikte sizin yerinize en ince ayrıntı bile düşünülmüştür.  Herhangi bir sorun veya destek ihtiyacı durumumda kısa bir süre içerisinde size  Destek hizmetlerimiz sağlanacaktır. Bu konuda Türkiye'nin en hızlı destek hizmetini veren firmayız.

Dev Çekiliş İle Porsche Panarema

Türkiye'de kripto para borsalarındaki birçok yenilik yine Thodex tarafından ülkemize getirilmiştir. Thodex, yine bir yenilik ile sizleri şaşırtmaya ve heyecanlandırmaya devam ediyor. Thodex 4. kuruluş yılı çekilişi ile kampanya şartlarına uygun olan tüm katılımcılara yüzlerce hediyenin yanı sıra büyük olarak Porsche Panarema veriyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey Thodex hesabınıza para yatırdıktan sonra alım satım işlemleri ile belli bir hacme ulaşmak.

Thodex Çekiliş Hediyeleri

  • •          1 Porcshe Panamera 4
  • •          100 Apple Watch
  • •          50 Sony PlayStation 4
  • •          30 iPhone 11
  • •          30  Samsung S10
  • •          50   Macbook Air
  • •          500 Thodex Hediye Kiti

Thodex’in kuruluş yıldönümünü kutlamak için yaptığı çekilişte sizlere sunduğu değerli ve özel hediyelerden birini sizde kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyada çekilişe katılabilmek için 3. seviye üyeliği bulunan herkese bir çekiliş hakkı verilecektir.

10.000 Türk lirası, buna eşdeğer dolar ya da kripto para hacmi bulunan herkese bir çekiliş hakkı verilecektir.

Thodex Ortaklık Sistemi’ne dahil olan ve 3. seviyede üye olan tüm kullanıcılara 5 yeni üye getirmeleri halinde kendilerine bir çekiliş hakkı verilecektir.

Yapılacan Thodex dev çekiliş süprizi ile Bitcoin ya da diğer kripto paralarla oynayarak hediye kazanacak herkes, bu hediyelerin vergi ve gümrük giderlerini kendileri ödeyecektir.

18 yaşını doldurmamış olan kişiler ile Thodex çalışanlarının düzenlenen bu kampanya dahilindeki çekilişe katılmaları yasaktır ve katılsalar bile hiçbir şekilde kazandıkları ödüller teslim edilmeyecektir.

Kampanyaya katılan kullanıcıların kazanacakları ödüller 1 tane ile sınırlıdır. Belirtilmiş olan kampanya koşullarını herkes kabul etmiş sayılır.

Çekilişe katılım gösteren herkes yukarıda belirtmiş olduğumuz şartları kabul etmiş sayılmaktadır. Thodex kampanya  çekilişi ile ilgili değişiklik yapma hakkını firmamız tarafından saklı tutulmaktadır.

Siz değerli kullanıcılarımız firmamızın kuruluş yıl dönümü kampanyasına katılarak bizimle birlikte kutlamaların bir parçası olabilir ve muazzam hediyelerden birini kazanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.thodex.com/tr/cekilis

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER