Talasexpresshaber.com Haber Yelpazesini Genişletiyor

Talasexpresshaber.com Haber Yelpazesini Genişletiyor

Talasexpresshaber.com Haber Yelpazesini Genişletiyor

Türkiye’de internet haber siteleri sayısı, tüm dünyada olduğu gibi giderek artmaktadır. Habere hızlı ulaşma konusunda büyük bir avantaj sağlayan internet haber siteleri, birçok yönden gazetelere karşı avantajlı durumdadır. Haber siteleri gerek ücretsiz olmaları, gerekse güncel haberleri anında yayımlaması sayesinde, gazetelere oranla çok daha sık okunmaktadır. Ancak haber siteleri sayısının artmasına paralel olarak, bu alanda kalitesizleşme de ortaya çıkmıştır.

Yerel ya da genel haber yapan internet siteleri, çoğu zaman haberin doğruluğunu araştırma konusunda eksik kalmakta ve haber üretme yerine haber yapma gayesi taşıdığından, farklılık arz etmemektedir. Bu konudaki eksikleri fark eden ve bu anlayışın dışına çıkmayı hedefleyen talasexpress.com, Kayseri haberleri başta olmak üzere, Türkiye’nin her bölgesinde son dakika haberlerini hızlı ve doğru bir şekilde okuyucuya aktarmaktadır.

Hem Yerel Hem Genel Haberler

Hem yerel bazlı hem de genel haber sitesi olarak hizmet veren Talas haber doğruluğu ve tarafsızlık ilkelerine bağlı bir şekilde haber yapmaktadır. İnternet gazeteleri arasında farklı bir yere sahip olan haber sitesi, haberin gerçekliğini araştırma konusunda kendini yükümlü saymakta ve bu ölçekte doğruluğu kesin olmayan haberleri okuyucuya aktarmada aceleci davranmamaktadır. Kültür sanat, ekonomi, siyaset, spor gibi farklı alanlardaki haberleri hızlı bir şekilde, dürüst habercilik anlayışı ile okuyucuya aktaran talasexpress.com, bu sayede okuyucu kitlesini her geçen gün genişletmekte ve günlük haber sayısını da arttırmaktadır.

Tarafsız Yayıncılık İlkesi ile Dürüst Gazetecilik

Haberi okuyucuya en hızlı şekilde aktarma gayesi taşıyan internet haber siteleri siyasi güdümlü güçlerin himayesine çok çabuk girebilmektedir. Bu şekilde, tarafsız haber yaparak ayakta kalmaya çalışan haber siteleri sayısı azalmaya başlamıştır. Kayseri internet haber siteleri arasında dürüst habercilik anlayışından şaşmayan ve bu yönüyle Kayseri’nin de sesi olan talasexpress.com, ilkelerinden ödün vermeden; doğru, tarafsız ve dürüst habercilik anlayışını sürdürerek, giderek daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER