Şıklık Yarışında Öne Çıkmak İçin : Business Kombinleri

Şıklık Yarışında Öne Çıkmak İçin : Business Kombinleri

Kadın giyimin oldukça yaygın olduğu ülkemizde, sokağa çıktığınız andan itibaren bir sokak arasında, çarşının göbeğinde ya da bir AVM'de yüzlerce seçenekle karşılaşabiliyorsunuz. Resmi, klasik, abiye, spor fark etmiyor. Karşınıza çıkabilecek o kadar çok fırsat var ki, bir kadınsanız oldukça şanslısınız.

Konu erkek giyimine geldiğinde ise maalesef bambaşka bir tablo ortaya çıkıyor. Seçeneklerin oldukça kısıtlı, markaların oldukça az olduğu bir dönemece giriyorsunuz. Hâl böyle olunca da nasıl giyineceğini kombinlemek için çok fazla arayış içine girmek zorunda kalıyorsunuz. Casual, smart casual, business kombinleri ve dahası gibi seçenekler aradığınızda işler daha da zorlaşıyor.

Tarz İçin Her Şey

Çok değil, bundan 15 yıl kadar önce tekstil devi olan bir ülkede yaşıyoruz. Elde sayılı imkânlar kaldığı son dönemde, üretimini noksan bıraktığımız alanlardan biri de artık tekstil alanı. Kadın için alışveriş ne kadar önemli ise erkek için de o kadar önemli, yine de bir erkeğin aradığı kıyafeti bulması oldukça zor. Fakat bu önerme 'Tarz için her şey' sloganı ile yola çıkan Coulfate için geçerli değil. www.coulfate.com'da yer alan seçenekleri gördüğünüzde imkânsızı bulacağınıza emin olabilirsiniz.

AVM'ler Hayatı Zorlaştırıyor

Bir AVM düşünün, içerisinde onlarca mağaza olan. Dolaşıyor, dolaşıyor ve yine dolaşıyorsunuz. Bir kat iniyor, sonra iki kat çıkıyorsunuz. Erkek giyim ürünü arıyor ama bulamıyorsunuz, yoksa aradığınızı bulabildiniz mi? Eğer bulabildiyseniz ne mutlu ama bu oldukça zor bir ihtimal.

Zira AVM'lerde dolaşmanız her markayı ver her ürünü ayaklarınız altına sermiyor. Ayrıca AVM'ler genel anlamda birbirine benzeyen yapılara sahip olduğundan belirli markalar ve yoğun alışveriş yapacak kadın müşterilere daha çok seçenek sunuyorlar. Bu yüzden bir AVM, erkek müşteri için zaman zaman hayatı zorlaştırabiliyor.

www.coulfate.com'da Neler Var?

'Tarz İçin Her Şey' oldukça iddialı bir sloganları mevcut. Üstelik sadece lafta kalmamış, bu sloganın altını da doldurmuşlar. Birbirinden farklı kategoriler içerisinde yüzlerce ürünü tek bir çatı altında arayanlar için oldukça güzel bir seçenek.

Erkek Giyimde Hangi Kategorileri Barındırıyorlar?

Business kombinleri arayan bir beyefendi için elbette kurumsal hatlar taşıyan giyim kategorileri mevcut. Üstelik business kombinlerle sınırlı da kalmayan bir siteden bahsediyoruz.

Farklı segmentlerde ve tarzlarda sahip oldukları seçenekler arasında;

· Hem şık, hem rahat olmak isteyenlere CASUAL,

· Şık ve spor olmak isteyenlere BUSINESS CASUAL,

· Kurumsal Kimliklere özel BUSINESS,

· Çabasız şıklık adına BASIC,

· Klişelerden uzak kalmayı ilke edinenlere STREET STYLE,

· Siyahın 50 tonuna özel MAN IN BLACK,

· Hareket etmeyi sevenlere TRAVELLER,

· Spor benim tarzım diyenlere SPORTLUXE,

· Nostalji sevenlere ise RETRO

Seçenekleri ile birbirinden şık onlarca tarz, yüzlerce ürün, binlerce kombin ürünü satıyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk