bedava hesaplar gmail kaydolma

Şık ve İddialı Toptan Tesbih Modelleri

Şık ve İddialı Toptan Tesbih Modelleri

Şık ve İddialı Toptan Tesbih Modelleri

Hem dua etmek için hem de stres atmak için kullanılan tesbihlerde çok fazla seçenek bulunmaktadır. Erkek aksesuarları içerisinde önemli bir yere sahip olsa da tarzınızı ve sizi en iyi şekilde yansıtacak tesbihi bulabilirsiniz. Toptan tesbih modellerinde farklı renk ve büyüklüklerdeki toplardan yapılan tasarımlar çok şık ve iddialıdır.

Siyah ve beyaz renk detaylarından oluşan modeller başta olmak üzere sarı ve lacivert, mavi ve bordonun yanında beyaz, mavi ve kırmızı renklerden oluşan üçlü renklerden oluşan toplardan yapılan tesbihlerde farklı bir seçenektir.

Farklı Renk Seçenekleri İle Toptan Tesbih

Tek renkli tesbih modellerinde sarı, yeşil ve tonları, akik taşı ve çeşitleri, hematit ve omiks taşları da kullanılan tesbihlerde çok güzel durmaktadır. Taşların yanında imamelerdeki farklı detaylar ve tasarımlar ile taşlar arasına eklenen küçük taşlar ile de modeller toptan tesbihçok daha farklı görünmektedir.

Bu taşların yanında labradoit, obsidyen ve turkuaz taşlardan yapılan modellerde bulunmaktadır. Bu modeller başta olmak üzere daha fazlasını https://www.tekbirsilver.com/toptan-tesbih-modelleri sayfasından bulabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk