Şehirlerarası Taşıma

Şehirlerarası Taşıma

Şehirlerarası Taşıma

Ev veya iş yeri taşımacılığı zor ve zahmetli bir iştir. Nakliye sektöründe var olan gelişmeler tamamen müşteri memnuniyeti odaklı geliştiği için tamamen zahmetsiz hale gelmiştir. Firma kaliteli eşya taşıma ve depolama hizmeti sunar. Evden eve nakliyat firmaları içinde çözüm odaklı olan ve kreatif çözümler öneren nadir firmalardan biridir. Hiç yorulmadan ve strese girmeden ev taşımak isterseniz firmadan hizmet talep edebilirsiniz.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Eşya taşıma işi mutlaka bilinçli yapılmalıdır. Zarar vermeden sökülüp tekrar montajının yapılarak taşınması gerekir.

Firma nakliye hizmetinin yanı sıra şu hizmetleri de verir;

· Ev taşıma

· İş yeri taşıma

· Eşya depolama

· İller arası taşıma

· Şehir içi taşıma

· Sigortalı taşıma

Nakliye hizmeti öncesinde taşınacak eşyalar bir uzman tarafından değerlendirilir. Planlama önemlidir. Profesyonel hizmetin ilk aşaması planlamadır.

Keşif Hizmeti

Keşif hizmeti veren firma bu hizmet için sizden ücret talep etmez. İstanbul nakliyat firmaları içinde keşif hizmeti veren nadir firmalardan biridir. Keşif hizmeti taşıma hizmetinin ilk aşamasıdır. İster eşya taşınacak olsun ister depolanacak olsun keşif hizmeti şarttır. Keşif hizmeti planlamanın ilk aşamasıdır. Hangi eşya taşınacak veya depolanacak, hangi malzeme kullanılacak, hangi araçlara ihtiyaç var gibi bir çok konu planlanır.

Depolama Ücretleri

Depolama ücretleri kiralanan koyteynere göre değişir. Depolama ücreti genelde aylık ve yıllık olarak sizlerden alınır. Evden eve nakliyat fiyatları için firma ile iletişime geçiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER