Revenger

Revenger
Elektronik sigara sektörüne 2016 yılında giriş yapan tr elektronik sigara, sektörde verdiği kaliteli ve müşteri odaklı hizmetleri sayesinde, müşteri sayısını büyük oranlarda arttırarak, sektörün lideri konumuna yerleşmiştir. Müşterilerinin tüm sorunlarını en kısa sürede çözmeyi amaç edinen TR Elektronik Sigara, her gün 09.00 ile 00.00 saatleri arasında, bu konuda profesyonelleşmiş canlı destek ekibi ile kesintisiz olarak hizmet vermektedir.
Müşteri memnuniyetini kuruluş felsefesi olarak benimseyen firma, daha kaliteli ürünleri daha da uygun fiyatlara vermenin araştırması ve çabası içindedir. ürünlerinin kalitesine güvenen firma diğer firmalardan farklı olarak 15 günlük garanti süresi vermekte, garanti süresinin bitiminden sonra ise her türlü desteği en kısa sürede vermektedir. Firma ayrıca ücret ödenmeden kargo tesliminde ürünlerin kontrolüne de imkan tanımaktadır. Firmanın özellikle sektöre yeni giren revenger kitleri, emniyet ve kullanım açısından çok tercih edilmektedir.
Firmanın Elektronik Sigara Türleri Nedir?
Sigaranın zararlarını en aza indirme ve sigarayı bırakma maksadı ile kullanılan elektronik sigaralar, nikotin içeriği olan likitler, nikotinin açığa çıkmasını sağlayan atomizerler ve atomizerin çalışmasını sağlayan bataryalardan oluşmaktadır. Elektronik sigaraların çalışma prensibi ise, bataryanın atomizere güç vermesi, atomizerin likit içindeki nikotini buharlaştırması ve bu buharın ağızlık yardımı ile çekilerek vücuda alınması ve böylece vücudun nikotin ihtiyacının karşılanması şeklinde almaktadır. Firma mod ve kit olarak iki tür elektronik sigara satışı yapmaktadır.
Mod türlerinde kullanıcı kendi isteğine göre kit oluştururken kit türlerinde ise elektronik sigara tamamen hazır olarak bulunmaktadır. Firma elektronik sigaraların mod ve kit türlerinde dünyada en çok beğenilen; smok, wismec, yihi, tesla, yosta, asmodus, vaporesso, sigelei, geek vape, hcigar, joyetech ve vapor storm gibi markaların ürünlerini satışa sunmaktadır. Firmanın sitesinde bu ürünlerin en yeni ve güvenli modelleri bulunmaktadır.
Elektronik Sigarada Revenger Kit Farkı
Elektronik sigaralarda en çok kullanılan türler revenger kitler olmaktadır. Bu kitler özellikle buhar ve aromayı yoğun olarak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Firmanın satışa sunduğu ve en çok tutulan ürünü olan vaporesso revenger kit, 220W gibi yüksek bir çıkış gücü sağlamaktadır. Kitin şık görünümünün yanı sıra geniş oled ekranı da oldukça kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Kitte bulunan 5 ml atomizer tankı sayesinde kullanıcıların likit ihtiyacı yüksek kapasiteli olarak karşılanmaktadır.
Dünyada en çok atan ürünlerin başında yer alan bu kitin içeriğinde; bir adet mod, 2 adet (GT4 ve GT8) 0,15 ohm coil, usb kablosu, 5 ml atomizer, yedek contalar ve kullanım kılavuzu mevcuttur. Kitte bulunan atomizer çok kolay sökülüp takılabilir ve tamamen temizlenebilir özelliğe sahiptir. Kitler kolay şarj edilebilir (özellikle bilgisayara bağlanması tavsiye edilmektedir) ve hava kanalları sayesinde pillerin ısınması ve tehlike arz etmesi önlenmektedir. Firmanın sitesinde bu kit değişik renk seçenekleri ile bulunmaktadır.
Firmanın Elektro Likit Çeşitleri
Elektronik sigaranın en önemli parçalarından biri olan elektronik likitlerin seçimi çok önemlidir. Likit kartuşlarının içinde değişik aromalar (gliserin ham maddeli) ve nikotin bulunmaktadır. Kullanıcılar likit seçimi yaparken kullanım amaçlarını ve zevklerini göz önünde bulundurmalıdır. Sigarayı bırakmak maksadı ile elektronik sigaraya başlayanlar nikotini daha az olan likitleri seçebilir veya yavaş yavaş fazladan aza doğru seçimlerini değiştirebilirler.
Piyasada bulunan sahte likitler ise elektronik sigaraların içimini zorlaştırdığı gibi sağlık açısından da önemli riskler taşımaktadır. Firma likitlerinde bol aroma seçeneği ve % 100 orijinal likitleri sitesinde bulundurmaktadır. Firmanın likit şişeleri 50 ml ve 100 ml gibi orijinal boyutlarda ve güvenlik şeritlidir. Firmanın sitesinde bulunan likitler tamamen bitkisel maddelerden üretilmiş olan VG rumuzlu ürünlerdir.
Firmanın likitleri; ANML unleashed beast premium likit 10 ml (şeftali ve krema aromalı), Havoc aftershock 180 ml premium likit (ananas ve şeftali aromalı), Humble American dream 120 ml premium likit (marshmallow ve meyve aromalı), Hustle ambition 60 ml premium likit (limonata ve böğürtlen aromalı), Amazzone likit blueberry (yaban mersinli) 20 ml, American stars likit mr. melon 30 ml (mango, kavun ve papaya aromalı), big cheap bottle BCP strawberry premium likit 120 ml (çilek, dondurma ve vanilya aromalı) ve cosmic fog platinum collection tropic splash 60 ml premium likit (çarkıfelek meyvesi ve nar aromalı) gibi onlarca çeşit meyvelerin aromalarından oluşmaktadır. Firma likit çeşitliliği konusunda sektörde tek ve öncü konumundadır.
Firmanın Diğer Ürünleri
Firma elektronik sigaralarda sektörün en kaliteli atomizerlerini satışa sunmaktadır. Firmanın ürünleri arasında bulunan hava kanallı atomizerler sayesinde buharlaşan likitler daha verimli ve keyifli olarak tüketilebilmektedir. Firmanın satışa sunduğu atomizerler arasında; OBS, Eleaf, Augvape, Wotofo, coilatr ve Steam Crave gibi dünyaca ünlü markalar bulunmaktadır. Yedek parça konusunda da zengin bir stoğa sahip olan firmanın sektörde kullanılan neredeyse tüm kaliteli markaların iç atomizer (coil), sarım malzemeleri, şarj aleti, yedek cam, ağızlık ve atomizer koruyucu gibi yedek parçaları da uygunn fiyatlarla satışa sunulmaktadır.
Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER