Razer Sila tanıtıldı!

Razer Sila tanıtıldı!
Yıllardır oyuncu ekipmanları ile tanınan ve son dönemde oyuncu telefonu ile akıllı telefon dünyasına yeni bir soluk getiren Razer, bu kez oyunculara özel bir router ile karşımıza çıktı. İşte tüm detayları ile Razer Sila özellikleri ve fiyatı!

İnternet bağlantısının oyuncular için ne kadar önemli olduğu günümüzde herkes tarafından bilinir hale geldi. Yaşanılan minimum bir gecikme bile karşı tarafın bir adım öne çıkmasına ve size karşı üstünlük sağlamasına neden olabiliyor.

Razer’ın, ikinci akıllı telefonu olan Razer Phone 2 üzerinde çalıştığını daha önce sizlere duyurmuş. Razer Phone 2 tasarımı ortaya çıktı.

Razer Sila, ağ üzerindeki trafiği analiz eden Razer FasTrack isimli tescilli bir akıllı trafik yönetimi sistemine ev sahipliği yapıyor. Bu sayede bilgisayar ile sınırlı kalınmayarak PlayStation, Xbox ve Switch gibi konsollara öncelik tanınıyor.

Razer Sila özellikleri ile neler sunuyor?
Örneğin, PS 4 ile Razer Sila üzerinden internete bağlandığınızda, en iyi oyun deneyimi için size ağ üzerinde öncelik sağlanıyor. Tabi, diğer cihazlarda sorun yaşanmaması için gerekli olan optimizasyonlar otomatik olarak yapılıyor.

Özellikle WiFi üzerinden bağlantı sağlayan oyuncuların sorunlarını ortadan kaldırabilecek olan bu router’ın ne kadar başarılı olduğu şu anda bilinmiyor.
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 22:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER