MÜCEVHER ALIŞVERİŞİ İÇİN LİZAY

MÜCEVHER ALIŞVERİŞİ İÇİN LİZAY
Altın ve değerli taş mücevher alışverişi yapmak istiyorsanız, markamız Lizay Pırlanta olarak sizleri bekliyoruz. Markamız a dan z ye taşların ve malzemelerin seçimlerinden, mükemmel modellerin yaratılmasına kadar her alanda özen göstermektedir. Markamızın titiz çalışma anlayışını ve mükemmel modellerini daha ilk anda anlayacaksınız. Kırk yıllık bir marka olarak, ömürlük mücevher modellerimizle sizlerleyiz. Bayan, erkek ve çocuk modellerimiz sizleri bekliyor. Sadece mağazalarımızdan değil, artık online alışveriş sitemizden de ürün alışverişlerini yapabilirsiniz.

Pırlanta bayanlara çok yakışan harika bir taştır. Aslında tüm mücevher modellerinin bayanlara çok yakıştığı malum. Pırlanta, elmas yüzük, altın yüzük, safir, zümrüt ve yakut taşlarla bezenmiş muhteşem altın mücevherlerimize size sitemizden artık çok yakın. Pırlanta tektaş yüzük modellerimizle %50 indirim fırsatlarını kaçırmayın. Harika bir alyans ve mücevher setleri, küpe, kolye, bileklik, yüzük modellerimiz için de tıklayın. 7/24 kesintisiz olarak alışveriş yapabilirsiniz. İmalathanemiz ve merkezimiz İstanbul’da bulunmaktadır. Ustalarımız alanlarında tecrübeli, yetenekli ve usta isimlerdir. Ülkemizde birçok büyük kentimizde bulunan mağazalarımızdan da modellerimizi inceleyebilirsiniz. Tabi online mağazamızda da aynı modellerimizi bulacaksınız.

Kampanyalı ve indirimli modellerimizi ana sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıca, indirimli ürünler kategorimiz de sitemizde her zaman yer almaktadır. Genel olarak piyasa rakamlarından çok daha uygun şekilde modelleri satın alabileceksiniz. Mağazalarımızdan mücevher satın alan müşterilerimiz ile online mağazadan ürün alan müşterilerimiz aynı hakla ve avantajlara sahiptir. Sigortalı modelleri güvenli kargo ile bizzat siz teslim alacaksınız. Modeller, hediye paketinde, ürün sertifikalı olarak sunulmaktadır. Ücretsiz değişim imkanları da sizleri beklemektedir. Bakım güvencesi tüm mücevherlerimiz için geçerlidir. Güvenli alışveriş imkanlarından yararlanarak, kimlik ve mali bilgileriniz kimseyle paylaşılmadan alışveriş yapabilirsiniz. Beyler ve çocuklar için modellerimizi de çok beğeneceksiniz.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER