Msi Markasının Modelleri ve Hitap Ettiği Kitle

Msi Markasının Modelleri ve Hitap Ettiği Kitle

Msi Markasının Modelleri ve Hitap Ettiği Kitle

Msi Markasının Modelleri ve Hitap Ettiği Kitle

Msi dizüstü veya masaüstü bilgisayarların popülerliği, oyuncu bilgisayarları tasarlamaya ve üretmeye başlamasından sonra hızlı bir yükselişe geçti. Birbirinden farklı kitlelere yönelik çok çeşitli modeller üreten Msi Markası, A’dan Z’ye bütün kullanıcılara hitap ediyor. Msi Servis olarak en iyi hizmet veren yer olarak sizlere tavsiyemizdir. Tüm modellere ait orijinal yedek parçaları bulabileceğiniz bir msi laptop servisi.

Oyuncu Laptop Modelleri

GS Stealty – GE Raider – GP Leopard – Pulse GL – Katana GF – Alpha – Bravo – Delta

Her biri farklı yazılım ve donanımlarla sınıflandırılmış olmakla beraber, oyuncular arasında yine farklı ihtiyaçlara hitap etmektedir.

Stealty modellerindeki genel özellik ince olması ile donanımların güçlü olmasıdır. Ekran kartı yüksek özelliklere sahipken, ekranda 144hz özelliğindedir. Oyuncular ve aynı zamanda iş içinde tasarım, kodlama, vb. amaçlara hitap edebilecek ve rahatlıkla taşınılabilecek bir laptop olduğunu söyleyebiliriz.

Raider modelleri tam bir oyun ve grafik canavarıdır. Donanımları o kadar güçlü ve o kadar yüksek özelliklere sahiptir ki masaüstü bilgisayarları bile geride bırakabilir. Ekranı tam tamına 300 hz tazeleme hızına sahip mesela. Rtx 30 serisi ekran ekranlarına sahiptir. Laptop aynı zamanda rgb aydınlatmalı klavye ve ön paneldeki ledlerle süslenmiş.

Leopard modellerinde raider modellerine göre daha ince bir tasarım söz konusu ve ekran tazeleme hızı 120hz. Daha sade bir tasarımla karşımıza gelen laptop ile birlikte içerisinde 32gb ram barındırıyor. 256 gb M2 ssd ve 1 tb hdd bulunmakta.

Content Creation Modelleri

Creator Serisi : i7 olan işlemcileri, modelden modele göre 9.nesilden 11.nesile kadar çeşitliliğe sahip. Adından da belli olacağı üzere bu modeller daha çok içerik üreticileri ve tasarımcılar hedef alınarak tasarlanmış. Bu yüzden Creator laptop modellerinin dış görüşünü de sanatsal ve şık görünüyor.

Pulse serisi modeller 144hz ekrana sahipken en sade oyuncu bilgisayarı tasarımını görmekteyiz. Mat siyah ve sadece msi logosu olarak çok havalı durduğunu söyleyebiliriz. Ağırlığı 1.8 kg olmakla birlikte 2 adet 68gb ram ve 1 tane m2 516 ssd ye sahip. Ekran kartı olarak da rtx serisi ve i7 işlemciler bulunmakta. Pulse modellerinde ki çeşitliliğe göre 10. yada 11. nesil ve rtx ekran kartının farklı serilerini tercih edebilirsiniz.

Business ve Productivity Modelleri

Summit Serisi – Prestige Serisi – Modern Serisi

Summit dokunmatik kalemi olan ve ekranı 180 derece dönerek dokunmatik tablet görevi tören modellere sahip ve tam sunum yapılacak bir iş bilgisayarı. Prestige serisi modellerinde sadelik ve asillik hakim. Donanımları arasında fazla fark olmaması ile beraber ekranı standart ölçülerde açılıyor. Modern serisine gelecek olursak, tam bir genç iş insanlarına göre. Renk seçenekleri ve neşeli görünüşüyle hayatınıza eğlence katabilir. Amd ve Intel işlemci seçenekleriyle beraber intelde i7 amd da ryzen7 işlemcilere sahip. İhtiyacınız olduğunda her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyan bir yere ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle bir durumda tüm msi laptop modelleri için en iyi hizmeti verdiğini düşündüğümüz Msi Servisi sizlere yardımcı olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2021, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER