Mobilyada Çağ Atlatan Marka

Mobilyada Çağ Atlatan Marka

Mobilyada Çağ Atlatan Marka

1967 yılında Bursa da kurulan Akçalar Mobilya, 10 bin metrekarelik bir üretim alanına sahiptir.

Akçalar Mobilya 3.500 metrekarelik alana sahip 2 mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma farklı beğeni ve tarzda ürünleri ile modern ve yenilikçi tasarımlar yaratmaktadır. Ürünlerinin rahatlık, kalite, şıklık ve sağlamlığı ile Bursa mobilya sektöründe önemli bir paya sahiptir.

Kullanıcına yatak odaları, yemek odaları, salon takımları, TV üniteleri gibi birbirinden geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.

Mobilya Ürünleri

Akçalar Mobilya yıllara dayanan tecrübesi ile hayalinizdeki ürünlere sahip olabilmenize imkan veriyor. İnternet üzerinde akcalarmobilya.com adresinden ürünlerin görsellerine ve içeriklerine ulaşmanız mümkün.

Mobilya seçiminde ahşabın klasik dokusu ve sıcaklığı ya da metalin katacağı modern görünüm sayesinde kendinize uygun bir tarz yaratabilirsiniz.

Tamemen sizin zevkinizi yansıtan yatak odaları seçimlerinde dekorasyonu dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Duvarlar, perdeler, yatak örtüleri ve aksesuarlar bir bütünlük teşkil etmeli. Akçalar Mobilya ise Bursa yatak odası takımlarında sunduğu birbirinden farklı modellerle evinizdeki şıklığı tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Dokularındaki farklılık, modern görünümleri ve rahatlıkları ile Bursa koltuk takımı modelleri arasında Akçalar Mobilya uygun bir seçim olacaktır. Bilhassa modern dekorasyon grubu içerisinde yer alan birbirinden farklı ürünleri ile hem şık, hem de konforlu tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Konfor ve ergonomi bakımından yüksek bir çıtaya sahip olan koltuk takımları, evlerde iddialı bir hava yaratacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER