Mobilya Sektörü

Mobilya Sektörü

Mobilya Sektörü

Yeni ev kuranları ilk yapacakları alışveriş mobilya alışverişidir. Mobilyalar bir evin en temel ihtiyaçlarındandır. Türkiye mobilya sektöründe ön planda olan ülkeler arasındadır. Türkiye'nin hemen hemen tüm illerinde farklı markalarda olsa da mobilya üretimi ve satışı yapılmaktadır. Mobilya derken akla gelenler yemek odası, yatak odası, koltuk takımı, televizyon ünitesi, vb... Sürekli gelişim halinde olan mobilya sektörünün internet üzerinden de satışı yapılmaktadır. Mobilya alışverişinde en çok tercih edilen sitelerden biri de A&S Mobilya'dır.

koltuk takımı Her geçen gün yeni modelleri olan ve çeşit alternatifi fazla olan bir mobilya grubudur. Koltuk takımı deyince genelde akla bir tane üçlü kanepe, bir tane ikili kanepe ve iki tane tekli kanepe(berjer) akla gelmektedir. Koltuk grubu alırken genelde müşteriler koltukların rahat olmasına, açılıp yatak olma özelliğine dikkat ederler. İstanbul'da mağazası olan müşterilerine online satış imkanı sunan A&S Mobilya'da bir çok koltuk grubu çeşidi vardır. Bütçenize göre uygun, kaliteli, kurulum ve montaj imkanı olan koltuklardan istediğinizi satın alma imkanınız vardır.

yemek odası  

yatak odası özellikle son zamanlarda daha çok satışı olan bir mobilya grubudur. Yemek odası derken içeriğinde genelde 6 kişilik yemek masası ve sandalyesi ayrıca konsolu vardır. A&S Mobilya'da son zamanların en modern, kullanışlı yemek takımlarının satışı yapılmaktadır.

Yatak Odası

Bir evin mobilya ihtiyacında en temel grup yatak odasıdır. Yatak odası satın alacağınız zaman içeriğinde olan ürünler bazalı karyola ve başlığı, gardırop, komidin, şifonyer ve aynasıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER