Malzeme Çeşitlilik Olarak

Malzeme Çeşitlilik Olarak

Malzeme Çeşitlilik Olarak

Mmtyapi.Com

Faaliyette bulunduğumuz yapı malzemeleri sektöründe kaliteli ve güvenilir malzemeleri uygun fiyata sunarak, müşterilerinin beklentilerine uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviye de tutar. Taahhüdümüz altında yer alan malzeme teslimlerini standartlara uygun olarak tamamlamak, tedarikçileri ile kalite sistemine ait bütünü değerlendirip hep beraber sürekli iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Teknolojik gelişmeleri ise takip etmek ve iş prensibine uygulamak, iş güvenliği konusunda birinci derecede önemli kılmak, geliştirmek, mümkün olduğu sürece çevre dostu olan malzemeleri satmak ve çevreye saygılı olmak da şirketimizin ana prensibimizdir.

Malzeme Çeşitlilik Olarak

Teknolojik gelişmeleri ise takip etmek ve iş prensibine uygulamak, iş güvenliği konusunda birinci derecede önemli kılmak, geliştirmek, mümkün olduğu sürece çevre dostu olan malzemeleri satmak ve çevreye saygılı olmak da şirketimizin ana prensibimizdir.

Alüminyum aksesuarları üretimi olmak üzere, pencere kolu, kapı kolu, çekme kollar, sürme kolu, sürgüler, vasistas sistemi, menteşeler, cephe sistemi, alüminyum kapı kolu kilit karşılıkları gibi ürünlerdir.

Kalite Ve Sağlamlık Hakkında

Toplam kalite, güven, hizmet yönetimini ve müşteri memnuniyeti anlayışından yola çıkarak, inşaat malzemelerine ait yardımcı aksesuarları sektöründe lider konumuna ulaşmak ve ülkenin saygın firmaları arasında yer almaktadır. Faaliyeti olan tüm sektörlerde, müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmak ve uluslararası standartlarda hizmet ve ürünler sunarak, rekabetçi büyüme anlayışı ile şirketi, uyumlu bir halde ileriye götürmeyi hedeflemektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER