Macbook Pro tanıtımı

Macbook Pro tanıtımı
MacBook olduğunu iddia eden Apple daha iyi performans sunacaklarını belirtiyor.
Teknoloji devlerinden Apple bugüne kadar geliştirilen en iyi MacBook olduğunu öne sürdüğü 2018 modellerinin özelliklerini resmi sitesinde duyurdu. İşte Intel'in 8. nesil işlemcilerine sahip 2018 model MacBookların fark yaratacağına inanılan yeni özellikleri.

Yeni Touch Bar ve Touch ID özellikleri bulunan MacBook Pro'larada 4 ila 6 çekirdekli işlemciler bulunacak. Yazılımcılar ve geliştiriciler arasında popüler olacağı ifade edilen MacBook Pro modellerinin çoklu sanal makinelerde test ortamlarının hızı için tasarlandığı ifade ediliyor.

8. nesil işlemcilere sahip modellerin daha fazla performans sunarak kapsamlı yazılımlar ve çoklu görevler sırasında kullanıcılara büyük avantaj sağlayacağı belirtiliyor.

Bu yeni cihazlarında 32 GB bellek desteği sunan Apple, True Tone ekranı ile görüntüde en iyi renkleri sağlamayı amaçlıyor. 500 nit parlaklık ve P3 tabanlı geniş renk yelpazesi desteği bulunan retina ekranı, Mac dizüstü bilgisayarlarda bulunan en iyi ekran olma özelliğine sahip. Şirket, geliştirilmiş Jetbahis üçüncü nesil klavyenin daha sessiz ve kelebek klavyelerde yaşananlardan sonra daha iyi olduğunu ifade ediyor.

Radeon Pro grafik kartları ile gelen 2018 model MacBook'lar daha büyük Force Touch, stereo hoparlörler, özel soğutma sistemi ve Thunderbolt 3 portları gibi özellikleri de bünyesinde bulunduruyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 21:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER