Lipoliz İğnesi Nedir? Kaç Seans Gerekir?

Lipoliz İğnesi Nedir? Kaç Seans Gerekir?

Lipoliz İğnesi Nedir? Kaç Seans Gerekir?

Lipoliz İğnesi Nedir? Kaç Seans Gerekir?

Doğal yollardan bölgesel incelme kolaylığı sunan bir yöntem olan lipoliz iğnesi deri altına uygulanarak fazla yağ hücrelerini etkisiz hale getirir. İlk uygulamadan itibaren etkili ve başarılı sonuçlar ortaya çıkaran lipoliz iğnesi dirençli yağları yok eder.

Lipoliz iğnesi için kişiye özel seanslar halinde uygulanır. Bu nedenle seansların düzenlenmesinde temel kriter işlemin gerçekleşeceği bölge sayısı ve vücut tipidir.

Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Lipoliz iğnesi bölgesel yağlanma probleminde, selülit tedavisinde ve gözaltında meydana gelen yağ torbalarını gidermede kullanılır. Bu özelliğinden dolayı lipoliz iğnesi vücudun pek çok noktasına kontrollü bir şekilde uygulanır.

Vücuda enjekte edilen lipoliz iğnesi karın, kol ve bacaklarda, kalçada ve gıdı bölgesine uygulanır.

Lipoliz Diğer Yöntemlerden Farkı Ne?

Ağrısız ve acısız bir tedavi yöntemi olan lipoliz iğnesi birçok yönüyle diğer yöntemlerden ayrılır. İşlem sırasında anestezi kullanılmaz ve lipoliz iğnesi içeriğinde herhangi bir yer etki bulunmaz.

Ulthera Teknolojisi İle Cilt Yenileme

Cildin hasarlı yapısı doğrultusunda uygulanan seanslara göre ulthera fiyatı belirlenir. Ses dalgaları veısısı kullanılarak esneyen dokular yeniden sıkılaşır. Ulthera geliştirilmiş bir cilt yenileme ve gençleştirme işlemidir. Cilt yüzeyine zarar vermeden alt katmanlara gönderilen ultrason enerjisi lifting etkisi yaratarak cildi onarır. Yaşlanma karşıtı bu işlem sayesinde parlaklığını ve canlılığını yitiren cilt yeniden onarılarak sağlıklı hale gelir.

Ameliyatsız bir işlem olması ulthera teknolojisini daha cazip hale getiriyor. Hedeflenen bölgedeki dokuları yeniden harekete geçerek kolajen üretimini arttıran ve bağ dokularını sıkılaştıran bu işlem uzman kişiler tarafından uygulanır. Ayrıca işleme başlamadan önce ulthera fiyatı hakkında fikir sahibi olmak daha doğru olacaktır.

Ulthera Nedir?

Geçmişten günümüze güvenilir bir şekilde kullanılan ultrason enerjisi günümüzde medikal estetikte tercih ediliyor. Ulthera hiçbir yan etki içermeyen cilt yenileme ve sıkılaştırma işlemidir. Cildin alt katmanlarında yer alan dokular zamanla yenileyici özelliği yitirir. Bu doğrultuda ulthera teknolojisi ultrason enerji ve ses dalgaları ile ısı atışı yapar.

Böylece bağ dokuları güçlenerek sıkı ve kırışıklıklardan arınan gergin bir cilt elde edilir. Ulthera fiyatı tercih edilen güzellik merkezinin belirlediği kriterler doğrultusunda ortaya çıkar.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Ulthera cihaz başlığı hedeflenen bölge üzerinde gezdirilir ve ısı enerjisi cilde gönderilir. Bu şekilde dokularda bırakılan hasar neticesinde dokular sıkı ve gergin hale gelir. Ulthera fiyatı işlemin gerçekleşeceği bölgenin genişliğine göre değişir.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Cildinde gevşeme ve sarkma bulunan tüm bireyler ulthera teknolojisinden yararlanarak sağlıklı bir görünüme kavuşur. Ayrıca; bunun yanında ulthera fiyatı seans sayısı doğrultusunda belirlenir.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Geliştirilmiş bir teknoloji olan g5 masajı bölgesel zayıflama ve selülit tedavisinde etkili bir şekilde kullanılır.

Bacaklarda yaygın bir şekilde görülen selülitler estetik açıdan kötü görüntüye neden olur. Bu nedenle vücudu sıkılaştırmak ve selülitleri ortadan kaldırmak amacıyla g5 masajı uygulanır. Cihaz içeriğinde bulunan ritmik hareketler selülitleri yok eder.

Bölgesel incelmede başarısını kanıtlayan g5 masajı kan dolaşımını hızlandırarak metabolizmayı hızlandırır. Bu yönüyle vücuttaki yağ yakımı hızlanır ve fazla kilolar kısa sürede yok olur.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

Önemini başarılı bir şekilde ortaya koyan g5 masajı son derece avantajlı bir uygulamadır. Vücudun rahatlamasını sağlayarak kas ağrılarını ortadan kaldırır.

Selülit, bölgesel incelme, kronik ağrıları yok etme ve vücudu sıkılaştırma gibi birden fazla konuda avantajları bulunan g5 masajı genel itibariyle, bay bayan herkese uygulanır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER