Kolye Standı Nedir ?

Kolye Standı Nedir ?

Kolye Standı Nedir ?

Kuyumculuk ve bijuteri vitrinleri, müşterileri davet eden çekici bir vitrin olmasını sağlamak için birçok ürün kullanılır. Bu ürünlerden biri de kolye standıdır. Kolye standı güzel bir vitrinin hayati bir parçasıdır. Eğer sizin de bir kuyumcu, bijuteri veya takı mağazanız var ise tarzınıza uyan olağanüstü bir vitrin yaratmak için yüksek kaliteli, uzun ömürlü standlara ihtiyacınız var demektir. Bu standlar genellikle ahşap, karton, metal  ya da renkli pleksi glas ürünlerden yapılabilir. Özellikle ahşap kolye standı kolyeleri ön plana çıkarmakta en çok tercih edilenlerden biridir. Metal ve askı gibi tasarlanan kolye standları da birden fazla ürününüzü bir arada sergilemenizi sağlayacaktır. Pleksi glass kolye standı ise 2 renk olarak en çok tercih edilmektedir. Renkli takılarda beyaz pleksi glas, düz ve özel tasarımlarda ise siyah pleksi glas ürünleri görmek mümkündür. Genelde kumaş kaplama kolye standları da günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Kadife kumaştan kaplama kolye standı da kolyeyi daha farklı göstermektedir.

Bir vitrini veya mağaza içinde kolyelere ayrılmış bölümü organize ederken istediğiniz standın hengi türe hitap etmesini istediğinize karar vermelisiniz. Çağdaş görüntüler ve klasik görüntüler.

Çağdaş bir vitrin için, standınızı parlak lake ahşap veya şeffaf akrilik cam, düz çizgiler ve modern şekillerle kullanın. Daha klasik bir görünüm için deri ve ahşap takı standlarını deneyin.

Yüzük, kolye, saat, bilezik, küpe, kolye ve daha fazlası için ayrı ayrı standlar bulun. Eğer bu görüntüyü daha da özelleştirmek istiyorsanız standlarınıza  ek bir ücret karşılığında logonuzla da basılabilir.

https://blog.kolaystand.com/stand/urun-standi/kolye-standi/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER