Kirpik Lifting ve Estetik İşlemleri

Kirpik Lifting ve Estetik İşlemleri

Kirpik Lifting ve Estetik İşlemleri

Kirpik Lifting ve Estetik İşlemleri

Güzellik merkezinin hizmetleri doğrultusunda kirpik lifting fiyatları belirlenir. Bu uygulama ile birlikte kombine edilen diğer işlemler de göz önünde bulundurulur. Hacimsiz, seyrek kirpikleri kökten uca besleyerek sağlıklı ve dolgun görünmesini sağlayan kirpik lifting bayanların sıklıkla tercih ettiği bir işlemdir.

Uzman kişiler tarafından yapılan kirpik lifting doğal malzemeler kullanılarak yapılır. İçerisinde kimyasal barındırmamasına sebebiyle son derece güvenilirdir. Kirpiklere yapılan vitamin takviyesi kirpiğin güçlü görünmesini sağlar. Bu nedenle kirpik lifting fiyatları kullanılan malzemenin içeriğine göre değişir.

Kirpik Lifting Nedir?

İnce ve hacimsiz kirpikleri dolgun hale getirmek amacıyla yapılan takviye işlemlere kirpik lifting denir. Tamamen doğal içeriklerden hazırlanan malzeme içerisinde keratin ve vitamin bulunur.

Kirpik Lifting Nasıl Uygulanır?

Kirpik Lifting için göz altlarına ve üstlerine steril pedler yerleştirilir. Kirpikler tek tek ayrılır ve özel çubuklar yardımıyla bitkisel özelliğe sahip boya ile boyanır. Boya olarak adlandırılan bu malzeme içerisinde besleyici vitaminler bulunur. İşlemin son aşamasında ise keratin takviyesi yapılır.

Kimler Bunu Tercih Edebilir?

Dolgun ve hacimli kirpiklere sahip olmak isteyen herkes güvenilir ve sağlıklı bir uygulama olan kirpik liftingi tercih edebilir.

Neden Lifting Uygulaması Yaptırmalısınız?

Medikal estetikte kullanılan vitamin ve mineraller vücudun pek çok bölgesini destekler. Aynı şekilde kirpik Lifting besleyici vitamin ve keratin içerikli malzemelerden oluşur.

Hem sağlıklı hem de güvenilir bir uygulama olan kirpik Lifting estetik amaçlı tercih edilebilir. Maliyet olarak kirpik lifting fiyatları her bütçeye uygundur.

Kirpik Lifting Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Kirpikleri belirli bir süre hacimli ve gür gösterir. İçeriğinde herhangi bir zararlı madde bulunmaz. Kirpikleri kökten uca besleyerek kıvrımlı görünmesini sağlar.

Microblading (Kaş Kontörü) Nasıl Yapılır?

Kaç tasarımı olarak bilinen mikroblading öncesi kaş bölgesine anestezik krem sürülür. Ardından kaşın nasıl olması gerektiği konusunda kişinin yüz ölçüsü ve şekli göz önünde bulundurularak şekil tasarımı yapılır. Kalemle yapılan çizimin ardından microblading işlemi ne geçirir.

Kullanılan kalıcı makyaj boyası kıl görünümünde olduğu için kaşa küçük kesiler atılır. Kullanılan boya silindikten sonra yeni kaş görünümü ortaya çıkar. Güzellik merkezleri tarafından mikroblading fiyatları belirlenir.

Microblading (Kaş Kontörü) Kimlere Yapılır?

İnce, seyrek ve şekilsiz kas yapısına sahip olan kişilere mikroblading uygulanır.

Microblading (Kaş Kontörü) İşleminin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Kıl tekniği olarak bilinen mikroblading kaşın doğal ve dolgun görünmesini sağlar. Steril ortamlarda yapıldığı takdirde herhangi bir zararı bulunmaz.

Kaşlar yeniden tasarlanarak yüzün anlamlı bir ifade kazanması sağlanır. Her bütçeye hitap edecek şekilde microblading fiyatları belirleniyor.

Microblading (Kaş Kontörü) Sonrası Yapılması Gerekenler

Microblading sonrası en az bir hafta denizden uzak durmak gerekir. Ayrıca zararlı güneş ışınlarına karşı dikkatli davranmak ve solaryuma girmemek gerekir. Kaş tasarımı ve kombine edilen uygulamalar sonrası microblading fiyatları belirlenir.

Nail Art Nasıl Yapılır?

Tırnak süslü ve şekilli gösteren Nail Art aşamalardan meydana gelir. Önce tırnak bakımı yapılır ardından baz adı verilen oje sürülür. Ojenin kurumasının ardından süsleme işlemine geçilir. Pigment ojeler yardımıyla dikkat çekici güzel desenler ortaya çıkar. Desen ve şekillere göre nail art fiyatları değişir.

Nail Art Kimlere Uygulanır?

Klasik tek düze ojeler yerine desenli ve puantiyeli oje kullanmak isteyenler tercih eder.

Nail Art Modelleri Nelerdir?

Nail art modelleri çok çeşitlidir. Puantiyeli, kelebek ve çiçek desenli, etnik desen gibi modeller bulunur. Yaratıcılığın üst düzeyde kullanıldığı nail art fiyatları modele göre ortaya çıkar.

Nail Art Fiyatları

Kullanılan taşlara, desenlere ve koruyucu özelliğe sahip oje çeşidine göre nail art fiyatları belirlenir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER