Kalemkutusu Ürünleri

Kalemkutusu Ürünleri

Kalemkutusu Ürünleri

Firma olarak hediye dolma kalem, hediye tükenmez kalem, hediye roller kalem, saat, çeşitli ofis malzemeleri, kitap, kırtasiye ürünleri, mürekkepler, masa ürünleri ve kalem takımları gibi ürünlerin satışlarını yapıyorlar. Kalem türleri için sayfalarına girdiğiniz ürünlerin markalarının listelerini görebiliyorsunuz. İstediğiniz marka kalemleri inceleyip istediğiniz siparişi veriyorsunuz.

Dolma kalem gibi ürünlerde kalem için kullanılacak mürekkepleri de satın alabiliyorsunuz. İsterseniz hediye roller kalem alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İsterseniz pentel kalem çeşitlerini inceleyip hediye edebilirsiniz. lamy dolma kalem ürünleri ve renklerini seçip istediğiniz adette sipariş verebiliyorsunuz. lamy kalem ile birlikte isterseniz lamy dolma kalem pompası veya lamy dolma kalem mürekkebin de beraber alabiliyorsunuz.

Ayrıca isterseniz pilot kalem ürünlerinden beyaz tahta kalemi, pilot çizim kalemi ve pilot tükenmez kalem gibi ürünleri satın alabiliyorsunuz. Ayrıca kalemlere ücretsiz isim yazdırabiliyorsunuz. Firma her yere hizmet veriyor ancak İstanbul içinde kurye hizmeti sağlıyorlar.

Ofis Ürünleri

Ofis için firmadan alınabilecek ürünler içinde ise bant ve bant kesiciler, bayraklar, ajandaları, ataş ve raptiyeler, büro malzemeleri, defterler, dostlar, büro malzemeleri, maket bıçakları, ölçü ve çizim malzemeleri gibi ürünler bulunuyor. Ajanda ürünlerinden satın almak istiyorsanız ajanda markaları sayfasına giriyorsunuz ve istediğiniz markada ajanda siparişi verebiliyorsunuz.

Üyelik İşlemleri

İsterseniz siteye ücretsiz üyelik başvurusu yapıp üye olabiliyorsunuz. Üyelik sonrası ürünlerle ilgili ilk ve indirim haberlerini, yeni ürün haberlerini görebiliyorsunuz. İsterseniz indirimleri kaçırmadan alabiliyorsunuz.

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 20:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER