Kaizala uygulamasını denedik!

Kaizala uygulamasını denedik!
Microsoft, kurumsal yazışma ve iş planlama gibi işlerinizi tek bir uygulama üzerinden yapabileceğiniz ve sunduğu çok sayıda özellik ile hepsi bir arada çözüm niteliği taşıyan Microsoft Kaizala uygulamasını kullanıma sundu. Bu uygulama WhatsApp’ın tahtını sallayabilir!

İş yerleri, kurumsal şirketler ve kişiler arasındaki anlık iletişim kanallarını tek bir uygulama altında toplayan Kaizala uygulamasını, Microsoft Türkiye Pazarlama Yöneticisi Oray Erkuş ile değerlendirdik.

Android, iOS ve Windows işletim sistemleri için hem ücretli hem de ücretsiz versiyonlara sahip olan Kaizala uygulaması, sahip olduğu ve sunduğu özellikleri ile göz dolduruyor. Temelinde anlık mesajlaşma ve haberleşme olan bu uygulama, şirketlerin kullandığı çok sayıda çözümü bir uygulamada toplayabiliyor.

Yarınlar Türkiye’nin, Microsoft’la Teknoloji Herkesin Yarınlar Türkiye’nin, Microsoft’la Teknoloji Herkesin

Anlık olarak grup oluşturma, gruplara sınırsız sayıda katılım, videolu ve sesli eğitim seansları oluşturma, toplu olarak duyurular geçme ve daha pek çok özelliği bünyesinde barındıran bu uygulama, Microsoft Office 365 ile yüzde 100 uyumu sayesinde de kurumsal işler için de büyük bir önem taşıyor.
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2018, 20:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER