Kablosuz Mikrofonların Özellikleri ve Fiyatları

Müzik keyfini sınırsız ve kesintisiz sürdürmek üzere geliştirilen kablosuz mikrofon modelleri, ses mühendisliği ve teknolojik gelişimlerin harika kombinasyonu ile dizayn ediliyor

Kablosuz Mikrofonların Özellikleri ve Fiyatları

Kablosuz Mikrofonların Özellikleri ve Fiyatları  

Müzik keyfini sınırsız ve kesintisiz sürdürmek üzere geliştirilen kablosuz mikrofon modelleri, ses mühendisliği ve teknolojik gelişimlerin harika kombinasyonu ile dizayn ediliyor. Kablolara ihtiyaç duymadan dilediğiniz her yerde ritim tutmak ve şahane şarkılar söylemek için, telsiz mikrofon tasarımları imal ediliyor.

İster Amanos Dağları’nın zirvesinde ister Akdeniz plajlarında isterseniz Gülhane Parkı’nda… Kesintisiz müzik, doyasıya eğlence ve teknolojik konfor ile kablosuz mikrofonlar size özel tasarım ediliyor.

Kablosuz Mikrofon Tasarımları

Youtuber mikrofonlarında sınırsız yayın ve kayıt avantajı, istenilen tüm alanlarda sürdürülebilir opsiyon ile sağlanıyor. Şarj edilebilir kablosuz mikrofonlar ile açık ve kapalı mekanlarda 8 saate kadar yayın yapılabiliyor. Üstelik 200 m çekim alanları ile müzik ve eğlence, kesintisiz olarak uygulanabilir.

El tipi mikrofonlar, yaka tipi, baş tipi mikrofon çeşitleri ile kablosuz modüller; vokal ve solist mikrofonları, enstrüman mikrofonları, kombine setler gibi farklı seçeneklerde dizayn ediliyor.

kablosuz mikrofonlar

UHF veya VHF bandlı mikrofonlar, dijital mikrofon çeşitleri, sabit veya değiştirilebilir frekans özelliğinde pek çok mikrofon seçeneği bulunmaktadır. Telsiz mikrofon, portatif veya seyyar ses sistemi mikrofonları olarak nitelendirilen kablosuz mikrofonlar, set ürün veya anfili modelleriyle opsiyonel olarak satışa sunuluyor.

En İyi Kablosuz Mikrofon Markaları

Behringer kablosuz mikrofonlar, Shure kablosuz mikrofon modelleri, kategorinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Akg, Audio Technica, DB Technologies, Denox, Doppler ve Intro-X markalarının, kullanım seçkilerine göre yüksek kalite standartlarında geliştirilmiş kablosuz mikrofon modelleri bulunuyor.

Çinko alaşımlar, çelik gövdeler, alüminyum içerikler veya sağlam tasarım özellikleriyle geliştirilmiş ızgara sistemleri gibi farklı tasarım seçenekleri bulunuyor. Mcs, Mito, Rcf, Samson, Osawa veya Sennheiser gibi global markaları değerlendirerek, kablosuz mikrofon çeşitlerini amacına uygun veya çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

Kablosuz Mikrofon Kullanım Alanları

Saz ekibi mikrofon modelleri, masa üstü mikrofonlar veya enstrüman mikrofonları ile her müzik niteliğine uygun kullanım sağlanabilir. Bilimsel konferanslarda kürsü tipi mikrofon setleri kullanılabilir veya sıra gecesi eğlencelerinde çoklu mikrofon modülleri ve stantlar ile şık kombinasyonlar yapılabilir.

Açık alanda keman dinletisi için kapsül kullanımları sağlanabilir veya festivallerde karaoke eğlencesi için çok amaçlı mikrofon seçenekleri değerlendirilebilir. Ses uygulamaları, müzik ve enstrüman uygulamaları gibi genel yayın alanında kablosuz mikrofonlar kullanılır.

Özellikle portatif sistemde kullanılması ise; elektriksel bağlantıların olmadığı alanlarda uzun süreli veya kesintisiz müzik yapmak, iletişim etkinlikleri sağlamak üzere kullanılır. Düğün salonları, eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri, okullar ve eğitim merkezleri, iş ve yaşam merkezleri, oteller ve turizm tesisleri, spor ve kültür tesisleri gibi pek çok alanda kullanılan mikrofon çeşitleridir.

Kablosuz Mikrofon Fiyatları Nasıl Değerlendirilir?

Kablosuz mikrofon fiyatları, üretim özelliklerine ve marka kalitesine bağlı olarak belirlenir. Model özellikleri, teknik ve teknolojik kapsamlarına göre ürün değerlendirmesi yapılabilir. Frekans aralıkları, watt ve maksimum volt özellikleri, giriş ve çıkış özellikleri, şarj portalları, batarya dolum ve kullanım süreleri gibi opsiyonlara bağlı olarak, fiyat değerlendirmesi yapılabilir.

Kablosuz mikrofonlarda, set ürün olarak veya hazır paket sistemi olarak satın alımlar daha avantajlıdır. El tipi mikrofonlar, boardcast veya headset mikrofon çeşitleri, yaka tipi veya kürsü tipi mikrofon çeşitlerine göre kablosuz nitelikleri ve firma özelliklerine göre fiyat değerlendirmesi yapılabilir.

Garanti kapsamları, taksitli satış ve kargo avantajları ile kampanyalı sunumlarına göre, en cazip telsiz mikrofon çeşitleri, online katalogdan incelenebilir. Profesyonel ürün çeşitleri, amatör ürün grupları ve set donanımlarına, ekstre ekipman ve aksesuarlarına göre fiyat belirlemesi yapılır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER