İzmir’de 5 Şube İle Hizmet Veren Psikoloji Kliniği

İzmir’de 5 Şube İle Hizmet Veren Psikoloji Kliniği

İzmir’de 5 Şube İle Hizmet Veren Psikoloji Kliniği

İnsanlar sorunlarıyla tek başlarına mücadele edemediklerinde psikolojik destek almak ihtiyacı duyuyorlar. Psikologlardan aldıkları destekler sayesinde yaşadıkları sorunları daha kolay aşarken aynı zamanda da sorunlarla başa çıkma yollarını öğrenebiliyorlar. Uzman psikolog tarafından kurulan psikoloji kliniği İzmir’de 5 şube ile hizmet veriyor. Ayrıca kliniğin İzmir dışındaki bazı illerde de şubeleri yer alıyor. Klinik farklı konularda uzmanlık kazanmış olan psikologları ile çalışarak İzmir psikolog ihtiyacını karşılıyor.

Psikoloji Kliniğinin Vermekte Olduğu Profesyonel Hizmetler

İzmir’in Aliağa, Bergama, Alsancak, Gaziemir ve Karşıyaka ilçelerinde hizmet veren psikoloji kliniği alanında uzmanlık kazanmış olan İzmir pedagog, terapist ve psikologlarıyla çalışıyor. Psikoloji kliniğinin vermekte olduğu profesyonel hizmetler evlilik terapisi, cinsel terapi, aile terapisi, oyun terapisi, emdr terapisi ve yetişkin terapisi yer alıyor. Kişiler yaşadıkları sorunlara bağlı olarak bu terapilerden ve psikoterapistlerden yararlanabiliyorlar.

Aileler İçin Verilen Terapi Hizmetleri

Başarılı psikolog ve psikoterapistlerle çalışan klinik aileler içinde hizmet veriyor. Aileler özellikle evlilikleri konusunda sıkıntılar yaşadıklarında aile terapisti İzmir hizmetlerinden yararlanabiliyorlar. Aldıkları yardımlar ve evliliği yürütme yöntemleri sayesinde ise evliliklerini kurtarma şansı elde edebiliyorlar. Ayrıca çocuklar için terapi ihtiyaçlarını da kliniğin psikolog ve pedagoglarından karşılayabiliyorlar.

Kliniğin Çalışma Saat Ve Günleri

İzmir’de hizmet veren psikoloji kliniği haftanın 6 günü hizmet veriyor. Pazar günleri hizmeti bulunmayan kliniğin kişilerin destek almasını sağladığı saatler ise 10.00-20.00 saatleri arasında oluyor. Kişiler kliniğin uzman psikologlarından alacakları yardımlar için kliniğin telefon numaralarını veya internet sitesinin iletişim bölümünü kullanabiliyorlar.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2020, 22:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk