iQos Elektronik Sigara

iQos Elektronik Sigara

iQos Elektronik Sigara

Elektronik sigaralar arasında IQos modellerinin önemli bir yeri vardır. Kendine özgü yapısı bulunan ürün özel bir teknoloji ile üretiliyor. Bu sayede birçok sigara markasıyla da uyumludur. Saf tütünün nikotinini buhar olarak sunan iQos elektronik sigara ve elektronik sigara modelleri her tedarikçiden alınmamalıdır. İşini profesyonel olarak yapan firma, orijinal ve kaliteli modelleri adresinize teslim ediyor. Hızlı kargo ve ekonomik fiyatlar müşterilerden tam not alıyor.

İQos Marka Elektronik Sigara Teknolojisi

Philips Morris tarafından elektronik sigara piyasasına sürülen bu ürün, sigarayı yakmadan nikotin buharını süzüyor. Keyifli bir içim isteyenlerin kesinlikle orijinal ürünleri tercih etmesi gerekiyor. Firma, orijinal IQos elektronik sigara modellerini en uygun fiyatlarla sunuyor. IQos elektronik sigara modelleri, tütünü yakmadan nikotini ayrıştırıyor. Özel teknolojisi sayesinde nikotin hissiyatını koruyor. Böylece keyifli ve doyurucu bir içim sunuyor.

Orijinal İQos Elektronik Sigara

Elektronik sigara çeşitleri arasında en çok tercih edilen modeller IQos'da bulunuyor. Bu yüzden merdiven altı üretimi oldukça yaygındır. İrritasyon ya da sahte ürünlerden kaçınmak isteyen kişiler firmadan 7 gün 24 saat sipariş verebilir. Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyorlar. Güvenilir, kaliteli ve orijinal ürünlerle müşterilerine keyifli bir içim sağlıyorlar.

iQos Marka Elektronik Sigara Kartuşu

Özel bir şekilde tasarlanan IQos elektronik sigaralara kartuşlarının çekim süresi en 6-7 dakika olacak şekilde ayarlanmıştır. Bu yönüyle de % 90 yarar sağlayarak sigara benzeri bir özellik gösteriyor. Sigara hissiyatını ciddi anlamda yakalayan bu ürün, cepte rahatlıkla taşınabiliyor. Taşınabilir olması ve kompakt yapısı da ürünü estetik anlamda da emsallerinden ayırıyor.

iQos Elektronik Sigara Modelleri

Kaliteli ve orijinal iQos elektromik sigara modellerini bulabileceğiniz firma, geniş ürün yelpazesiyle her kesimen insana hitap ediyor.

Elektronik sigara konusunda lider firmalardan olan e ticaret sitesinde bulunan iQos Elektronik Sigara modelleri şu şekildedir;

 1. IQOS 2.4 Blue
 2. IQOS 2.4 Gece Mavisi
 3. İQOS 2.4 Plus Motor Edition
 4. IQOS 2.4 Plus Ruby
 5. IQOS 2.4 Plus Pink
 6. IQOS 2.4 Plus White
 7. IQOS 2.4 Red
 8. IQOS 3 Duo Limited Edition
 9. IQOS 3 Multi Beyaz
 10. IQOS 3 Multi Gece Mavisi
 11. IQOS 3.0 Gold
 12. IQOS Philip Morris Marlboro

Farklı model ve renk seçeneklerini firmanın web sitesinden bulabilir, gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin: https://esigaraniz.com/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER