iPhone şarj edebilecek!

iPhone şarj edebilecek!
İddialara göre, Apple AirPods için sunulacak yeni şarj kutusu sayesinde kablosuz şarj destekli iPhone modelleri kablosuz olarak şarj edilebilecek. Şu an için bu özelliği kullanabilecek cihazlar arasında iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X bulunuyor. Tabii ki yeni çıkacak modeller de bu özellikten istifade edebilecek.

iPhone sahipleri, AirPods kablosuz kulaklıklarının şarj kutusunun akıllı telefonlarını şarj edebilme yeteneği sayesinde Fenomenbet büyük kolaylık elde edecek gibi gözüküyor. Öte yandan bu şarj kutusu, AirPods 2 ile mi gelecek, yoksa öncesinde ayrı olarak mı satılacak belirsiz. Ürünün bu yıl bitmeden önce çıkışını gerçekleştireceği ancak zaman aralığının değişebileceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Ek olarak bahsi geçen AirPods şarj kutusu, Apple AirPower kablosuz şarj istasyonu ile birlikte gösterilen ürünle aynı mı o da ayrı bir merak konusu. Malum bu kablosuz şarj istasyonunun çıkışı ciddi anlamda yılan hikayesine döndü. Son iddialar ise, ürünün Eylül ayında satışa çıkacağı yönünde.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER