Handmade Modelleri - Yamimia

Handmade Modelleri - Yamimia

Handmade ürünlerin bu kadar çok tercih edilmesi tabii ki doğallığın popülaritesinden kaynaklanıyor. Normal şartlarda çocuğunuzun oynadığı plastik bir oyuncak her ne kadar uygun koşullar altında üretilmiş olsa da içinizde bir kuşku yaratabilir. Plastik olmasından dolayı size bu noktada ciddi bir sorumluluk hissiyatı yükleyebilir.

Fakat el yapımı ürünlerin bu kadar popülerleşmesiyle beraber bebek giyim ve tekstil sektöründe en önemli isimlerden birisi olan Yamimia da pek çok seçeneği bizlere sunmaya başladı. Farklı tarzda oyuncaklar renk ve desenlerle sunularak bebeğinizin sağlıklı bir aktiviteye ulaşmasını mümkün hale getiriyor. Çocukları olan bir anne tarafından 10 yıldır özenle büyüyen marka bu ürün grubunda da farkını ortaya koymuş oluyor.

Handmade Modelleri

Handmade modelleri için tabii ki ilk akla gelen seçenek oyuncaklar oluyor. Buna bebeğinizin elinden düşürmeyeceği bir maskotu dahil edebilecekken aynı zamanda beşiğinin üzerine asabileceğiniz bir oyuncak gözüyle de bakabiliriz. Sizin tüm tercihlerinize uygun bir çözüm sunabiliyor olması ise markanın daha da popülerleşmesini sağlıyor.

Tabii ki standart olarak plastik ya da diğer materyallerden üretilen oyuncaklarla kıyaslandığı zaman Handmade fiyatları daha yüksek gözüküyor. Ama yine de Türkiye standartlarına göre anti bakteriyel ve anti alerjik olan bu oyuncak türleri son derece uygun gözükebiliyor. Bebeğinizin sağlığı her şeyden kıymetli olduğu için dilediğiniz ürünü 7/24 sipariş verebiliyorsunuz.

Handmade Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Anti bakteriyel ve anti alerjik olması dışında üretiminde hiçbir zararlı materyal kullanılmadığını vurgulamalıyız. Dolayısıyla bu ürünler bebeğinizin ağzına götürmesi ya da buna benzer durumlarda da bir risk faktörü yaratmıyor. Bu tip ürünleri alırken buna özen gösterdiğimiz zaman biliniyor. Hatta Handmade alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında da en temel unsur budur.

Çünkü el yapımı ve tamamıyla doğal bileşenlerden üretilmiş ürünler bebeğinizin için en sağlıklı olan seçenektir. Burada seri üretilmiş, farklı materyaller kullanılmış ürünleri tercih etmemelisiniz. Her ne kadar Handmade modelleri ve fiyatları bir tık yukarıda gibi gözükse de şimdiye kadar sunduğu kaliteli ürünlerle ebeveynleri mutlu eden Yamimia bu kategoride de cazip kampanyalara imza atabiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER