Güneydoğunun İncisinden Doğal Ürün Satışları

Güneydoğunun İncisinden Doğal Ürün Satışları

Güneydoğunun İncisinden Doğal Ürün Satışları

Web sayfası Güneydoğu’nun incisinden doğal ürün satışları yapıyor. Güneydoğu’nun en önemli kentlerinden birisi olan Gaziantep ilinde yetişen Antep fıstığı satışı ile web satışlarına başlayan firmanın günümüzde farklı yörelere özgü ürün satışları da bulunuyor. Kaliteli ve taze ürünlerin kullanımıyla elde edilen ve satışa sunulan ürünler sofraların lezzetlenmesini sağlıyor.

Yöresel Ürün Çeşitleri

Hazırladığı web sayfası üzerinden bir yıldır satış yapan firmanın ürünleri yöresel ürünler oluyor. Ürünler yetiştikleri illerden getirilerek firma tarafından satışa hazır hale getirilip web sayfası aracılığıyla tüketicilere ulaştırılıyor.

Firmanın yöresel ürünleri arasında Ordu fındığı, kurutulmuş dolmalık biber, acılı biber salçası, Antep fıstığı, Antep fıstığı ezmesi, lüks çerez, cevizli sucuk ve fıstıklı muska bulunuyor. Bu yöresel ürünlerden satın almak isteyenler 1kg’lık paketler halinde satın alabiliyorlar. Ayrıca firma bazı ürünlerinde indirim uygulayarak kişilerin lezzetli ürünleri uygun fiyatlarla satın almasını sağlıyor.

Kargo İle Teslimat

Taze yöresel ürün satışını yapan firma aldığı siparişleri hijyen kurallarına uygun bir şekilde paketleyerek teslimata hazırlıyor. Anlaşmalı kargoları sayesinde de Türkiye’nin farklı il ve ilçelerine teslimat gerçekleştiriyor. Firmanın ürünlerinin sipariş sonrası kargoya verilme süreleri değişebiliyor. Örneğin karışık çerez ve fıstık gibi ürünler aynı gün kargoya verilirken cevizli sucuk gibi ürünler 2 gün içinde kargoya veriliyor. Web sayfası üzerinden ürün siparişi verenler web sayfasını kullanarak kargo takiplerini de yapabiliyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER