GTA 6 için sürpriz !

GTA 6 için sürpriz !
Uzun süredir hepimizin bir haber duymayı beklediği GTA 6 için Rockstar tarafında ilk resmi açıklama yapıldı. Normalde yeni oyunları hakkında duyuru yapmadan önce konuşmayı pek sevmeyen firma, bu kez ortaya çıkan söylentileri bastırmak için açıklama yapmak zorunda kaldı. Firma, GTA 6 2019 söylentisi hakkında konuştu.GTA 6 nasıl olacak veya GTA 6 ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız doğru makaleyi okuyorsunuz. Bu başlık altında GTA 6'nın nabzını tutuyoruz.

Geçtiğimiz gün insanlar GTA Online oynarlarken, resmi bir mesajla şu ibare oyuncuların ekranlarında belirdi: “GTA 6 2019 yılında geliyor!” Bu Betexper mesajın direkt oyun içinde ve Rockstar etiketiyle geldiğini gören oyuncular, anında ortalığı birbirine kattılar.

Kısa bir süre sonra herkesin gözleri firmaya çevrildi. Şu sıralar Red Dead Redemption 2 için son hazırlıklarını tamamlayan Rockstar, beklendiği yönde bir açıklamada bulunarak hevesimizi kursağımızda bıraktı. Ne yazık ki mesaj resmi kanallardan atılmamıştı.

GTA oyuncularını kandırmak isteyen biri, modları kullanarak eşek şakası hazırlamıştı. Bu mesaj kesinlikle resmi kanallar vasıtasıyla yollanmamıştı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 19:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER