Galaxy A8s'in kamerası detayları..

Galaxy A8s'in kamerası detayları..
Slashleaks’de yer alan bir sızıntıya göre ekrana gömülü kamera ile gelecek olan Galaxy A8s modeline ait olduğu iddia edilen ekran koruyucusu, telefonun ekran tasarımının nasıl olacağını gözler önüne serdi.

Samsung önemli bir özelliği daha ekrana gömecek! Samsung önemli bir özelliği daha ekrana gömecek!
Samsung, 2019 ve 2020 yıllarında çıkaracağı telefon modelleri için büyük yenilikler peşinde! Samsung ekrandan parmak izi dışında önemli bir özelliği ekrana gömmeyi planlıyor!

Bildiğiniz üzere Samsung önümüzdeki yıllarda piyasaya süreceği akıllı telefonlarında birçok önemli teknolojiyi ekranın altına gömmeyi planlıyor.

Samsung’un bu planı dahilinde piyasaya sürmeyi hedeflediği ilk akıllı telefon ise Galaxy A8s olarak gösteriliyor. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan A serisinin yeni üyesi, Samsung adına yeni bir devrim başlangıcı olacak.

Bugün paylaşılan görselde bunu kanıtlıyor diyebiliriz. Ekran koruyucusuna göre A8s’in önünde sadece kamera sensörü için ayrılmış bir yerin olduğunu görmekteyiz. Bunun haricinde ise sensörler için ayrılmış bir alanın olmadığı da oldukça dikkat çekiyor.Zaten Samsung’un, 2019 ve 2020 yıllarında çıkaracağı akıllı telefonlarda önemli birçok özelliği ekranın altına gömerek, ekran kasa oranını en üst seviyelere planladığı zaten biliyoruz. Bunun kanıtı olarak öne sürülen model, dikkat çeken teknik donanımıyla da ön plana çıkmayı başarıyor.

10 nm üretim süreci ile üretilen Snapdragon 710 işlemcisinden gücünü alan akıllı telefona, grafik tarafında gerekli olan gücü ise Adreno 616 GPU veriyor.
Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER