Galaxy A70 güncelleme geldi

Galaxy A70 güncelleme geldi

Galaxy A70 güncelleme geldi

İlk olarak Ukrayna’da yayınlanan güncelleme 2.06 GB boyutunda. Güncellemeyi yükledikten sonra Samsung’un yeni kullanıcı arayüzü One UI 2.0 ve Şubat 2020 güvenlik yamaları cihaz ile buluşuyor.

Samsung Galaxy A70 Android 10 güncellemesi çıktı - ShiftDelete.Net

Daha önce paylaşılan güncelleme takvimine göre bu sürümün Nisan ayında A70’e gelmesi planlanıyordu. Samsung’un neredeyse iki ay öncesinden güncellemeyi yayınlaması kullanıcıları sevindiren bir hamle.

Tabi, OTA aracılığıyla dağıtıldığı için tüm ülkelerdeki cihazlara ulaşması Nisan ayını bulabilir. Ülkemizdeki telefonlara ne zaman geleceğine dair şu anda en ufak bir bilgi bulunmuyor.

Cihazı kısaca hatırlamak gerekirse: 6.7 inçlik Super AMOLED ekranı 1080×2400 piksel çözünürlük sunan telefon, 11 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 675 işlemciden güç alıyor.

6 GB ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneği ile gelen telefonun 128 GB’lık dahili depolama alanı bulunuyor. Arkada 32 MP + 8 MP + 5 Megapiksel şeklinde üçlü kamera kurulumu, önde ise 32 Megapiksel ön kamera yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk