FENERBAHÇE'NİN EFSANELERİNE NE OLDU?

FENERBAHÇE'NİN EFSANELERİNE NE OLDU?

FENERBAHÇE'NİN EFSANELERİNE NE OLDU?

FENERBAHÇE'NİN EFSANELERİNE NE OLDU?

Fenerbahçe'nin yaz transfer sezonunda bir bir transfer ettiği bomba transferleri Sosa, Cisse, Thiam, Novak ve Mert Hakan Yandaş bir türlü bekleneni veremedi. Geçen sezonki performanslarının yanına dahi yaklaşamayan oyuncular herkesin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Bu oyuncular geçen sene eski takımlarıyla 12. haftada 18 gole ulaşmışken 20-21 sezonunda Fenerbahçe formasıyla yalnızca 7 gol atabildiler. Peki geçen sezon ki istatistiklerinin yarısına dahi ulaşamayan bu futbolcuları etkileyen durum ne? İşte tüm detaylar.. bonus

Sosa, adını asla banko 11'e yazdıramadı

Türkiye'de Beşiktaş, Trabzonspor gibi büyük kulüplerde forma giymiş Jose Sosa, Fenerbahçe'de kesinlikle bekleneni veremedi. Geçen sezon Trabzonspor'da orta sahanın her bölgesinin hakimi olan, tüm takımı yönlendiren Jose Sosa 12 haftada 2 gol atmış, 964 dakika sahada kalmıştı. Bu sezon Fenerbahçe'de 11 maça çıkan ve 3 gol atan Jose Sosa yalnızca 674 dakika süre alabildi.

Novak maça dahi çıkamıyor

Trabzonspor'dan büyük umutlarla alınan yıldız Filip Novak, Caner Erkin ile girdiği forma yarışından asla galip gelemedi. Takıma giremeyen sol bek, 12 hafta boyunca yalnızca 214 dakika süre alabildi.

O eski Cisse Nerede?

Vedat Muriqi'nin gitmesiyle, yerini doldurmak için alınan Cisse, geçen sezon ki performansından çok uzak. Geçen sezon Alanyaspor'da 12 maçta 9 gol bulan Cisse, bu sezon Fenerbahçe formasıyla yalnızca 3 kez gol atabildi.

Mame Thiam ortalarda yok

Fenerbahçe, Kasımpaşa'da büyük işler başaran Mame Thiam'ı büyük umutlarla almıştı fakat Thiam Fenerbahçe'de istenileni kesinlikle veremedi. Geçen sezon Kasımpaşa'da ilk 12 haftada 4 gol atan Mame, Fenerbahçe'de yalnızca 8 maçta forma bulabildi ve gol atamadı.

Sivasspor'un yıldızı Mert Hakan bekleneni veremiyor!

Fenerbahçe'nin, Galatasaray'a attığı transfer çalımı Mert Hakan Yandaş'ta bir diğer bekleneni veremeyen transfer. Yıldız orta saha, geçen sezon Sivassporda 12 maçta 1088 dakika forma şansı bulurken, Fenerbahçe'de yalnızca 10 maçta 360 dakika süre alabildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER