Fenerbahçe Beko Igor Kokoskov’la Yollarını Ayırdı

Fenerbahçe Beko Igor Kokoskov’la Yollarını Ayırdı

Fenerbahçe Beko Igor Kokoskov’la Yollarını Ayırdı

Fenerbahçe Beko Igor Kokoskov’la Yollarını Ayırdı

Son dakika haberi... Fenerbahçe Beko basketbol takımı içerisinde beklenen ayrılık gerçekleşti. Sarı-lacivertli kulüp, başantrenör Igor Kokoskov ile yollarını ayırdığını resmen açıkladı. Fenerbahçe resmi sitesi üzerinden açıklamalar yapıldı. Bunlara göre, meşhur antrenörün NBA kulübü Dallas Mavericks ile görüşmelerde bulunduğu bildirildi. Görüşmelerin yardımcı antrenörlük görevi için yapıldığı söylendi.

 

ING Basketbol Süper Ligi ile THY EuroLeague'in bilinen takımı Fenerbahçe Beko'da doğal ayrılık gerçekleşti. Bedava bonus Sarı-lacivertliler, başantrenör Igor Kokoskov'la yollarını ayırdı. Kokoskov’un NBA takımı Dallas Mavericks ile görüşmeler sağladığı işaretlendi. Görüşmelerin yardımcı antrenörlük görevi için gerçekleştirildiği bildirildi.

Sarı Lacivertlilerin Yaptığı Duyuru

Açıklamalarında, 2020-2021 sezonunda Fenerbahçe Erkek Basketbol takımı başantrenörlüğünü yapan direktörle ayrıldıklarını söylediler. İfadeler şöyle devam etti.

Takımlarının 2021-2022 sezonu kadro yapılanmasına oldukça erken bir tarihte başladığını kabullendiler. Ardından da yaptıkları önemli transferlerle kadrolarının büyük bölümünü Haziran ayı sonlanmadan tamamladıklarını söylediler.

Sözleşmesi 2022-2023 sezonunun sonuna kadar devam ettiği söylenen antrenör Igor Kokoskov ile uyumlu davranıldığı söylenmiştir. Yeni sezondaki tüm dev kadro seçimlerini antrenörün tercihlerine göre yapan yönetim kurulu, saygılı davranışı sürdürmüştür. Kamp programıyla, hazırlık maçlarıyla tüm yeni sezon hazırlıklarının, duruma göre koçun istekleri yönünde şekillendirildiği belirtildi.

Koçun NBA takımlarından Dallas Mavericks'in teknik ekibine katılmasını talep ettiklerini belirtmekten de geri kalmadılar.

Koç ile yapılan görüşmelerde, ailevi nedenlerinin olduğu öğrenilmiştir. Bununla birlikte NBA'e dönme isteği dolayısıyla teklife sıcak baktığı öğrenilmiştir. Bedava bonus veren siteler Amerika'da çalışma isteğini şube yönetimine ilettiği söylenen Igor Kokoskov’un ayrılma isteğine kulübün saygı gösterildiği belirtildi.

Igor Kokoskov'a takıma yaptığı katkılar için minnet belirttiler ve kariyerinin yeni aşamasında başarı dilediler.

Fenerbahçe’nin erkek basketbolda Avrupa'nın en önemli markalarından biri haline geldiğini belirttiler. Takımın 2021-2022 sezonunda yolunu sert ve sağlam noktalarla sürdüreceğini işaretlediler. Aynı zamanda takımın yeni sezon teknik ekip yapılanmasının en kısa sürede netleştirileceğini söylediler.

Bedavabonuscum.com

Title – Fenerbahçe’de O isimle Yollar Ayrıldı

Açıklama – Fenerbahçe basketbol takımında istenen sonuçlar alınamayınca yönetim koçla yollarını ayırma kararı aldı, detaylar haberimizde.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER