Evinizin ve ailenizin ihtiyaçları için aynı kalitede ürünü daha ucuza almaya ne dersiniz? Bu site ile ihtiyacınızı ucuz bir şekilde karşılayacaksınız.

Hepimiz, ev alışverişimizi belli başlı bazı büyük zincir marketler üzerinden yaparız. Zira bu marketlerde hem ürünler ufak yerlere göre daha ucuz olabilir; hem de bu tip kurumsal yapılı marketler bazı kampanyalar ve indirimlerle müşterilerine sattıkları kaliteli ürünleri ucuza satma imkanı tanımaktadır.

Evinizin ve ailenizin ihtiyaçları için aynı kalitede ürünü daha ucuza almaya ne dersiniz? Bu site ile ihtiyacınızı ucuz bir şekilde karşılayacaksınız.

Hal böyle olunca; özellikle ekonomideki ürün fiyatlarının artış gösterdiği bugünlerde bu tarz kampanyalar yapan yerlere olan ilginin daha çok arttığını söylemek mümkündür.

İnternet ve iletişim imkanlarının artış gösterdiği günümüzde bu imkanları kullandığımız yerlerin sayısı da gün geçtikçe artmaktadır.

İşte internetin imkanlarını büyük zincir marketlerin kampanyalarını takip etmede de kullanabileceğimiz yeni bir internet sitesi kuruldu: Türkçe Broşürler.

Kategorilerle kampanya ve broşür arama

Türkçe Broşürler sitesinde kategoriler ile broşür arama ve dilediğiniz broşürü kolay bir şekilde bulma imkanı sağlanmaktadır.

Sitede toplamda 5 farklı bölüm bulunmaktadır. Bunlar;

  • En popüler kataloglar

  • Satıcılar

  • Kategorilerine göre satıcılar

  • Lokasyonlar

  • Ürünler

kısımlarıdır.

Sitenin bu kısımlarını şimdi sırası ile tanıtalım.

En popüler kataloglar

Adından da anlaşılacağı üzere Türkçe Broşürler sitesinin bu kısmında site veri tabanında yer alan katalog ve broşür ilanlarından en popüler ve en çok talep görenleri kullanıcılara gösterilmektedir.

Bu broşürlerden herhangi birine tıkladığınız takdirde ilgili markanın bütün ilanları ve broşürleri ekranınıza gelecektir. Halihazırda kampanyası devam eden broşürler renkli gözükmekte iken; yürürlük tarihi geçmiş olan broşürler ise siyah-beyaz gösterilmektedir.

Satıcılar

Bu bölümde Türkçe Broşürler sitesinde broşürleri gösterilmekte olan markalar yer almaktadır. Bu markaları ayrı ayrı arayabileceğiniz bu bölümde toplamda 33 farklı markaya ilişkin broşür ve kataloglar yer almaktadır.

Harfler ile arama yapabilmenin yanı sıra yine en çok bakılan ve talep gören broşürlere sahip olan markalar da ilk tıkladığınız anda karşınıza çıkacaktır.

Kategorilerine göre satıcılar

Farklı iş alanlarında satış yapan satıcıların sektörlerine göre ayrıldığı bir kısım olan kategorilerine göre satıcılar kısmında toplam 7 farklı sektör ve diğer isimli farklı bir sektör daha bulunmaktadır.

Buradan ilgi duyduğunuz ve ihtiyaç duyduğunuz alanlara yönelik indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Lokasyonlar

Türkçe Broşürler sitesinde yer alan bölümlerden bir diğeri ise lokasyonlar kısmıdır. Bu bölümde ülkemizin farklı şehirlerinde faaliyet göstermekte olan markalara ilişkin broşürler şehir bazında ayrılmıştır.

Her ne kadar böyle bir bölüm olsa da sitede yer alan broşürlerin ait olduğu markaların tamamına yakını ülkemizin en küçük şehrinde dahi şubeleri bulunan markalardır. Bu yüzden; lokasyonlar bölümünde yaşadığınız şehir yer almasa dahi sitemizden faydalanabileceğinizden eminiz.

Ürünler

Türkçe Broşürler sitesinde yer alan bölümlerden bir diğeri ise sitede yer alan tüm ürünlerin yer aldığı ürünler kısmıdır.

Bu kısımda; Türkçe Broşürler sitemizin veri tabanında yer alan ürünleri, ürün bazında arayabilirsiniz. Sitemizde toplam sayısı 100’den fazla ürün üzerinde arama yapabilirsiniz. Ayrıca bu sayı siteye gelen her yeni broşürde de sürekli artmakta ve güncellenmektedir.

Türkçe Broşürler sitemiz üzerinden en sık tercih ettiğiniz markaların ve mağazaların tamamına ilişkin indirim ve kampanya araması yapacak ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlara satın alabileceksiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER