Erkek İç Giyim Ürünleri

Erkek İç Giyim Ürünleri

Erkek İç Giyim Ürünleri

Erkek iç giyim, çeşitli türlere ayrılan geniş bir kategori olup alt ve üst olarak ayrılır. Üst giyimde atletler varken alt giyimde ise boxer, slip yer alır.

Sadece slip ve boxer ile sınırlı kalmayan bu kategoriye fantazi giyim de dâhil olur. Erkek iç giyim ürünleri vücudu saran, kırışma yapmayan, nem transferi sağlayan ve hafif olma özelliğine sahiptirler. Tıpkı farklı türlere sahip oldukları gibi farklı boy, renk ve desenlere de sahiptirler.

Erkek İç Giyim Çeşitleri

Erkek iç giyim, seçeneği oldukça fazla olan bir kategori olup en geniş kapsamlı modelleri bulunur. Boxer modelleri, uyluk veya dize uzanan tasarımları varken, sliplerin boyları aynı olup farklı renk ve desen seçenekleri sunar. Korseli, askılı takımlar da bu kategoriye dâhil olan modeller arasındadır. Atlet başlığı altında da askılı ya da sıfır kol versiyonları iç giyim ürünleri arasında bulunur ve kumaş bakımından modal, pamuk ve elasten içerirler. Sizler de iç giyim kategorisinde ki ürünleri incelmek ya da satın almak için https://www.galiyet.com/erkek-ic-giyim  linkine göz atabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
indir full apk