En İyi Yasaklı Sitelere Giriş Programı - 2019

Her geçen gün bir sitenin daha kapandığı haberini alıp duruyoruz. Dünyada özgürlük çağı olarak yaşadığımız şu günlerde garip bir

En İyi Yasaklı Sitelere Giriş Programı - 2019

Her geçen gün bir sitenin daha kapandığı haberini alıp duruyoruz. Dünyada özgürlük çağı olarak yaşadığımız şu günlerde garip bir takım kısıtlamalarla girdiğimiz internet sitelerine varıncaya kısıtlamaya, bazı internet sitelerini yasaklamaya devam ediyorlar. Fakat teknoloji sizce bunun çaresini bulamayacak kadar aciz midir? Bir zehrin hiçbir şekilde panzehiri olmayacak mıdır?

Elbette ki böyle şeyler hiçbir zaman çözümsüz kalmıyor, kalmaz da. indirshop vpn programlarının en iyi ve ücretsizlerini kullanıcılarına sunan güvenli bir sitedir, bizde size tavsiye edeceğimiz programı oradan aldığımız bilgiler sonucunda paylaşıyoruz. Yasaklı sitelere giriş için birbirinden farklı sayısız program, ara yüz ve benzeri yollar var. Bunların hepsi internet âleminde kaba bir tabirle hayrına paylaşılıyor ve insanların özgür bir şekilde internette dolaşabilmelerine imkân sağlanıyor.

Bir sitenin içeriği ne olursa olsun, o internet sitesini ziyaret etmek isteyen hiç kimseye bir baskı uygulamamak gerekir. Zaten görülüyor ki yasaklı sitelere giriş bu kadar zor olmadığı sürece, böyle yasaklar da sanıldığı gibi baskı değil, sadece boşa kürek çekme oluyor. Hiçbir şekilde filtrelenemeyen internet sitelerine yasaklı girişler de o siteleri daha cazip hale getirerek tıklanma sayılarını belki beş belki de on katına çıkarıyor.

Bunun sonucu olarak da bu tür internet sitelerini yasaklayan kişiler, yasakladıkları internet sitelerinin ekmeğine yağ sürmüş oluyorlar. Böylesine bir tutum anca korkaklığın bir ürünü olarak görülebilir. Bazen sırf paylaşılan fikirler, kendi fikirleriyle örtüşmüyor diye bir site kapatılabiliyor. Böylesine bir cehaletin duvarları yıkılmaya, aşılmaya mahkûmdur. Basit bir duvar örmeyle bu iş olmaz.

Ultrasurf

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER